Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Dominika zostanie matką szybciej niż przypuszczała! Sonia pomoże jej spełnić największe marzenie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-25 14:41

W 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sonia (Weronika Nockowska) i Mateuszek (Filip Kawalerowicz) pojawią się na Wigilii u Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski). Widok szczęśliwego chłopca w ramionach Kowalskiego ogromnie poruszy Bloch, która zwierzy się przyjaciółce, że dzięki niej tak naprawdę zapragnęła być matką. Tyle tylko, że w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dominika nie będzie świadoma, że jej marzenia spełnią się szybciej niż przypuszczała! A to dlatego, że Sonia postanowi oddać jej Mateuszka! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Dominika i Sebastian zostaną rodzicami w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Sonia odda im swoje dziecko

W 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika i Sebastian zaczną przygotowania do Wigilii, którą spędzą w towarzystwie Elizy (Danuta Kowalska), a także Soni i Mateuszka, którzy w ostatniej chwili wproszą się na kolację. Oczywiście, matka Kowalskiego nie będzie zadowolona z obecności prostytutki, która sprowadziła na świeżo upieczonych małżonków już wystarczająco dużo problemów. Tym bardziej, że Sonia popsuje jej zamiary wobec Dominiki i Sebastiana, ale jak się później okaże wcale niekoniecznie. A to dlatego, że Eliza ogromnie będzie pragnęła zostać babcią, zaś Kowalscy rodzicami i nie będą świadomi, że w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wydarzy się prawdziwy wigilijny cud, a ich marzenia spełnią się szybciej niż się spodziewali! A wszystko stanie się właśnie za sprawą Soni!

Już w drodze na Wigilię w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Sonia wtajemniczy w swój plan Mateuszka! Oczywiście, matka chłopca nie powie mu całej prawdy, ale tak umiejętnie poprowadzi rozmowę, aby osiągnąć swój cel. Prostytutka otwarcie zapyta syna, czy lubi Dominikę i Sebastiana, a gdy chłopiec przytaknie, to zaproponuje mu, aby został u nich na dłużej, co również mu się spodoba!

- Oni ciebie też, i to bardzo. A chciałbyś pobyć z nimi trochę dłużej? Nie tylko dzisiaj... - odpowie Sonia, a gdy Mateuszek pokiwa twierdząco głową, to doda - Ok. Zapytam, może się zgodzą...

Chwilę później w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sonia i Mateuszek już dotrą do Dominiki i Sebastiana, gdzie opiekę nad chłopcem przejmie Kowalski. Panowie wspólnie zaczną montować lampki na choince, co sprawi synowi prostytutki wiele radości, a obie kobiety ogromnie poruszy i zachęci do osobistych zwierzeń!

- Cudownie widzieć go szczęśliwego... To twoja zasługa... Dzięki tobie skończyłam z dawnym życiem. I naprawdę odkryłam w sobie mamę - podziękuje jej Sonia.

Oczywiście wtedy w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika zacznie umniejszać swoje zasługi i uzna, że to ona więcej zyskała na całej tej sytuacji. Bloch wyzna przyjaciółce, że dzięki nim poczuła instynkt macierzyński i zapragnęła być mamą, co będzie dla prostytutki miodem dla uszu! Oczywiście, Sonia stwierdzi, że doskonale odnajdzie się w tej roli tym bardziej, że nadarzy jej się ku temu okazja szybciej niż mogłaby przypuszczać.

- Wszystko, co najważniejsze, zrobiłaś sama. I to ja ci więcej zawdzięczam, bo wasze pojawienie się w naszym życiu uświadomiło mi, że ja też chcę być matką. A Sebastian ojcem - uzna Dominika.

- Będziesz mamą. Najlepszą na świecie – zapewni ją przyjaciółka.

Tyle tylko, że Sonia przekaże im "dobrą nowinę" dopiero po Wigilii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, gdy upewni się, że Eliza już wróciła do domu, zaś Mateuszek zasnął po kolacji. Wówczas prostytutka poprosi małżonków o chwilę rozmowy, w czasie której przyzna się, że musi odbyć roczną karę w więzieniu i poprosi Kowalskich o to, aby w trakcie jej nieobecności zajęli się Mateuszkiem, a nawet stali się jego opiekunami prawnymi!

- Muszę z wami porozmawiać – zacznie Sonia.

- Coś się stało? - zaniepokoi się Dominika.

- Jeszcze nie, ale niedługo się stanie - odpowie, po czym poda Sebastianowi pismo z sądu i doda - Rok temu miałam sprawę, zapadł wyrok. Nie było miejsca w więzieniu, teraz się znalazło...

- Ale rok odsiadki? Za co? - dopyta zdenerwowany Sebastian, ale Sonia już mu nie odpowie na to pytanie tylko zada własne - Zajmiecie się w tym czasie moim synem? Wtedy nastąpi moment milczenia, po którym prostytutka doda, że jest gotowa przekazać im prawo opieki nad Mateuszem! Jak na jej propozycję zareagują Kowalscy? Oczywiście się zgodzą, a tym samym zostaną rodzicami znacznie szybciej niż przypuszczali!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze