Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Rodzina Dominiki i Sebastiana powiększy się! Sonia odda im Mateuszka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-23 20:30

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian (Marek Krupski) będą mieli upragnione dziecko! Co prawda, nieswoje ani nieadoptowane, ale takie, które pokochają jak własne! A to dlatego, że w 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich rodzina powiększy się o Mateuszka (Filip Kawalerowicz), którego odda im prostytutka Sonia (Weronika Nockowska)! Tyle tylko, że wcześniej wymusi na Bloch okropną przysięgę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Dominika i Sebastian będą mieli dziecko w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zostaną rodzicami Mateuszka

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sonia wprosi się na święta Dominiki i Sebastiana, które świeżo upieczeni małżonkowie będą spędzać najpierw w towarzystwie Renaty (Anna Mrozowska) i Marcina (Oskar Stoczyński), a następnie Elizy (Danuta Kowalska). Oczywiście, Kowalska nie będzie zadowolona z wizyty prostytutki, która narobiła jej synowi i synowej wielu problemów tym bardziej, że na nich się nie skończy! A to dlatego, że Sonia nie pojawi się u Dominiki i Sebastiana tak bezinteresownie, gdyż tuż po Wigilii i Bożym Narodzeniu w 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przyzna się, że musi spędzić najbliższy rok w więzieniu za współudział w kradzieży!

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach prostytutka zacznie prosić małżonków o to, aby w czasie jej nieobecności zaopiekowali się Mateuszkiem. Mimo iż Dominika i Sebastian zdążą już polubić chłopca, to propozycja Soni wcale ich nie ucieszy, gdyż w grę nie będzie wchodziła tymczasowa opieka tylko całoroczna! A na dodatek ona nic sobie nie zrobi z ich wcześniejszej pomocy i wpakuje się w kolejne kłopoty. Tyle tylko, że prostytutka nie będzie miała komu innemu oddać dziecka, dlatego już zacznie się kajać przed małżonkami, którzy w końcu się zgodzą!

- Błagam, zaopiekujcie się nim - poprosi ich Sonia.

Wówczas w 2838 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Soni pozostanie już tylko przekazanie Mateuszkowi, że najbliższy rok spędzi pod opieką cioci i wujka. Oczywiście, prostytutka nie powie synowi prawdy tylko okłamie go, że musi wyjechać do pracy za granicę. A co więcej, wymusi na Dominice przysięgę, aby również i ona nie zdradziła Mateuszkowi, iż najbliższy rok spędzi w więzieniu. I choć Bloch niechętnie się na to zgodzi, to Sonia i tak będzie drżeć przed tym, że prawda może wyjść na jaw. A to dlatego, że sędzia, przed ustanowieniem Kowalskich prawnymi opiekunami Mateuszka, będzie chciał z nimi porozmawiać!

Finalnie w 2839 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sonia pożegna się z synem i okłamie go, że leci na Islandię, choć w rzeczywistości uda się wprost do więzienia. A Mateuszek źle będzie znosił rozłąkę z matką, szczególnie, że nie będzie mógł nawet się z nią skontaktować i porozmawiać. W 2840 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dominika i Sebastian zaczną na poważnie martwić się o chłopca i aż będą stawać na głowie, byleby tylko poprawić mu humor...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze