Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena nie dowie się o zdradzie Bruna! Nie pozwoli Karolinie odejść z hotelu

2023-07-07 11:18

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bożena (Marieta Żukowska) dowie się o wypowiedzeniu Karoliny (Marta Dąbrowska) i natychmiast zjawi się w hotelu. Stańska zażąda od Różańskiej wyjaśnień, gdyż nagła rezygnacja recepcjonistki wyda jej się szczególnie dziwna. Oczywiście, Karolina w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie przyzna się Bożenie do seksu z Brunem (Lesław Żurek), przez co Stańska nie zgodzi się na jej odejście. Ale Różańska tego nie zniesie... Koniecznie poznajcie szczegóły!

Karolina nie powie Bożenie o seksie z Brunem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Stańska wymusi, aby została w hotelu

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wypowiedzenie Karoliny aż wstrząśnie Bożeną. Tym bardziej, że recepcjonistka złoży je tuż po powrocie jej męża z hotelu, co nie wyda się Stańskiej zwykłym zbiegiem okoliczności. Żona Bruna będzie przekonana, że wydarzyło się coś złego i tego właśnie postanowi dowiedzieć się od Różańskiej. Dlatego w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl nagle zjawi się w hotelu, czym ogromnie zszokuje Karolinę! I to nie tylko przez to, że nie będzie z nią już Bruna, ale przede wszystkim, że Bożena zacznie na nią naciskać!

- Dlaczego chcesz nasz zostawić?... Nie zgadzam się, żebyś odeszła - Stańska postawi sprawę jasno.

Wtedy w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zaskoczona Karolina zacznie się tłumaczyć chęcią zmiany w swoim życiu, ale oczywiście Bożena nie da się na to nabrać. Tym bardziej, że zdziwi ją fakt, że Różańska chce odejść w momencie, gdy Rafał (Wojciech Solarz) siedzi, przez co nikomu już nic nie grozi! Ale Karolina będzie "innego zdania"!

- Dlaczego akurat teraz? Tyle przeszłyśmy... Rafał porwał Tadzia, ty wystawiłaś siebie i Dobromira, żeby go złapać. A kiedy wszystko się uspokoiło, to odchodzisz? - wyliczy Bożena.

- Nic się nie uspokoiło. Ja już nie daję rady, a jak nie odejdę, to zwariuję - przyzna Karolina.

W tym momencie w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena zacznie przekonywać Karolinę, że na pewno poradzi sobie z chwilowym kryzysem, a w razie czego oni jej pomogą. Jednak Różańska będzie wiedziała swoje...

- Proszę cię, przeczekajmy to razem... Wkrótce wszystko się ułoży - zapewni ją Stańska.

Wówczas w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bożena aż zacznie błagać Karolinę, aby nie rezygnowała z pracy, co już zacznie wyprowadzać recepcjonistkę z równowagi. I właśnie w tym momencie o mały włos nie przyzna się do seksu z Brunem, ale w ostatnim momencie ugryzie się w język, gdyż nie będzie w stanie powiedzieć tego Bożenie prosto w twarz!

- Daj chociaż sobie i nam szansę - poprosi ją Bożena.

- Nie potrafię! Nie mogę! Wszystko mi się tutaj kojarzy z... - wybuchnie, ale nie dokończy zdania! Czy w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pod wpływem Stańskiej zdecyduje się zostać w hotelu? A może w końcu pęknie i powie szefowej całą prawdę? Tego dowiemy się już niebawem!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze