Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Basia i Artur Chowański wezmą ślub? Pokazali już dwie obrączki! - ZDJĘCIA

2023-08-24 20:29

Radosne nowiny z planu "Barw szczęścia"! Nowy sezon będzie decydujący dla przyszłości Basi (Sławomira Łozińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), którzy mimo dzielącej ich sporej różnicy wieku postanowili być razem. To dzięki Arturowi po śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) Basia odzyskała nadzieję na to, że jej życie wcale nie skończyło się po stracie ukochanego męża. Za kulisami "Barw szczęścia" widać, że związek Basi i Artura rozwinie się, a na palcu Grzelakowej oprócz obrączki od Zenka pojawił się także druga. Od Chowańskiego? Będzie ślub tej pary w kolejnych odcinkach? Sprawdź, co już wiadomo.

Czy będzie ślub Basi i Artura Chowańskiego w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Uczucie, które w minionym sezonie "Barw szczęścia" połączyło Basię i Artura Chowańskiego, rodziło się powoli, a wszystko zaczęło się od przyjaźni. Mimo, że dzieli ich spora różnica wieku połączyła ich silna więź. Oboje stracili ukochanego osoby i to na cmentarzy, przy grobach Zenka i Marty (Katarzyna Zielińska) zrozumieli, że los daje im ponownie szansę na szczęście. Samotna Basia dzięki Chowańskiemu wyszła z psychicznego dołka, a Artur z pomocą Grzelakowej uświadomił sobie jak wiele spraw w życiu zaniedbał, jak odsuwał od siebie bliskich.

Po pierwszej wspólnej nocy Basia i Artur z "Barw szczęścia" nie wiedzieli jeszcze jak na ich związek zareagują przyjaciele. Słusznie obawiali się, że taka para jak oni może wzbudzać kontrowersje. Jednak w rocznicę śmierci Zenka znów szczęśliwa i zakochana Basia przyznała się przyjaciołom, że jest z Arturem i nikt nie zmieni jej uczuć do niego. - Nie planowałam tego, ale było mi bardzo źle. To wiadomo, że Zenka nikt nie zastąpi, ale z Arturem jest mi lepiej niż samej - wytłumaczyła się przed Różą (Anna Gronostaj) i Zdzisiem (Zbigniew Buczkowski). Ale Cieślak uznał, że Chowański jest dla Basi stanowczo za młody!

Krytyka przyjaciół w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie zagrozi związkowi Basi i Artura. Wręcz przeciwnie, nadal będą razem, ciesząc się swoim szczęściem, dziękując sobie nawzajem, że się odnaleźli w tak trudnym momencie życia. Wiele wskazuje na to, że dojdzie nawet do ślubu tej pary bohaterów.

Na zdjęciu z planu "Barw szczęścia", które Jacek Rozenek opublikował na Facebooku widać wyraźnie obrączkę na palcu Basi. I to nie jedną. Nie tylko tą, którą nosiła od ślubu z Zenkiem, ale także drugi złoty krążek. Czy to symbol ślubu Basi z Arturem? To się okaże w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2023.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze