Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca? - ZWIASTUN

2021-06-11 20:33 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca?
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca?

W nowym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą mogli zająć się małym Tadziem (Józio Trojanowski). Szybko się okaże, że pomimo wielu starań i prób, opieka nad dzieckiem nie jest dla nich łatwa. Zachwyconych Stańskich w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej szybko opuści entuzjazm, kiedy napotkają kolejne przeszkody. Przyznają się, że za bardzo się boją opieki nad chorym dzieckiem, a w konsekwencji Bożena popełni błąd, który może ją sporo kosztować. Zobaczcie ZWIASTUN "Barwy szczęścia".

Bożena i Bruno zaadoptują Tadzia w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021?

Bożena i Bruno z "Barwy szczęścia" bardzo długo walczyli o Tadzia, którego pokochali od pierwszego wejrzenia. Pojawił się w ich hotelu niemalże znikąd, porzucony i narażony na niebezpieczeństwo. To myśl o dziecku uratowała Stańskich przed wizją rozstania. Niestety droga do formalnej adopcji chłopca okazała się być o wiele trudniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Bożena i Bruno z "Barwy szczęścia" robili wszystko, by móc stać się formalnymi opiekunami Tadzia. Spotkali się w wieloma kłopotami, jak np. chorobą dziecka czy tym, że rodzina tymczasowa nie chciała go jednak oddać do adopcji. W końcu jednak Bożena i Bruno zaczną się zajmować dzieckiem.

Przeczytaj: Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła – WIDEO

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Bożena i Bruno wreszcie wyczekają upragnionego dnia opieki nad Tadziem.

- Obleciał nas strach - powie wprost Bożena do Kasi (Katarzyny Glinki).

- To zupełnie zrozumiałe, wszystkich rodziców dopada - powie pokrzepiająco Górka w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia".

W końcu Stańscy będą mogli spędzić cały dzień z Tadziem, ale Bożena będzie tak zestresowana i zdenerwowana, że niestety popełni błąd. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

W urywkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 widać, że dziecko bardzo płacze.

- Przepraszam cię słoneczko... - wykrztusi z siebie załamana Bożena.

Nie wiadomo dokładnie co zrobi Stańska, ale najprawdopodobniej popełni błąd przy karmieniu chłopca, bo w jej ręku będzie znajdować się butelka. Wygląda więc na to, że Bożena i Bruno nie do końca sprostają roli rodziców. Nic dziwnego, skoro dotąd nie wychowywali dziecka. Będą musieli mierzyć się jeszcze z wieloma problemami na tym polu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze