Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca?

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Nie zostaną rodzicami chłopca? - ZWIASTUN

2021-06-11 20:33

W nowym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą mogli zająć się małym Tadziem (Józio Trojanowski). Szybko się okaże, że pomimo wielu starań i prób, opieka nad dzieckiem nie jest dla nich łatwa. Zachwyconych Stańskich w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej szybko opuści entuzjazm, kiedy napotkają kolejne przeszkody. Przyznają się, że za bardzo się boją opieki nad chorym dzieckiem, a w konsekwencji Bożena popełni błąd, który może ją sporo kosztować. Zobaczcie ZWIASTUN "Barwy szczęścia".

Bożena i Bruno zaadoptują Tadzia w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021?

Bożena i Bruno z "Barwy szczęścia" bardzo długo walczyli o Tadzia, którego pokochali od pierwszego wejrzenia. Pojawił się w ich hotelu niemalże znikąd, porzucony i narażony na niebezpieczeństwo. To myśl o dziecku uratowała Stańskich przed wizją rozstania. Niestety droga do formalnej adopcji chłopca okazała się być o wiele trudniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Bożena i Bruno z "Barwy szczęścia" robili wszystko, by móc stać się formalnymi opiekunami Tadzia. Spotkali się w wieloma kłopotami, jak np. chorobą dziecka czy tym, że rodzina tymczasowa nie chciała go jednak oddać do adopcji. W końcu jednak Bożena i Bruno zaczną się zajmować dzieckiem.

Przeczytaj: Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła – WIDEO

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Bożena i Bruno wreszcie wyczekają upragnionego dnia opieki nad Tadziem.

- Obleciał nas strach - powie wprost Bożena do Kasi (Katarzyny Glinki).

- To zupełnie zrozumiałe, wszystkich rodziców dopada - powie pokrzepiająco Górka w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia".

W końcu Stańscy będą mogli spędzić cały dzień z Tadziem, ale Bożena będzie tak zestresowana i zdenerwowana, że niestety popełni błąd. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

W urywkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 widać, że dziecko bardzo płacze.

- Przepraszam cię słoneczko... - wykrztusi z siebie załamana Bożena.

Nie wiadomo dokładnie co zrobi Stańska, ale najprawdopodobniej popełni błąd przy karmieniu chłopca, bo w jej ręku będzie znajdować się butelka. Wygląda więc na to, że Bożena i Bruno nie do końca sprostają roli rodziców. Nic dziwnego, skoro dotąd nie wychowywali dziecka. Będą musieli mierzyć się jeszcze z wieloma problemami na tym polu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze