Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan po odejściu Kasi pozna wstydliwą tajemnicę jej męża!

2020-08-03 14:34 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan po odejściu Kasi pozna wstydliwą tajemnicę jej męża!
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan po odejściu Kasi pozna wstydliwą tajemnicę jej męża!

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Stefan (Krzysztof Kiersznowski) straci kolejną córkę, a na jego oczach rozpadnie się cała rodzina. Kasia (Katarzyna Glinka) w 2282 odcinku "Barw szczęścia" odejdzie od Łukasza (Michał Rolnicki) i wyjedzie z synem na Sycylię. Podczas pożegnania z ojcem tylko Stefanowi zwierzy się ze swoich małżeńskich problemów. Wreszcie przerwie milczenie i w 2282 odcinku "Barw szczęścia" ujawni, że Łukasz ma nieślubne dziecko, a ona nie może tego znieść, więc go zostawia!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" rozstaną się, a ich małżeństwo zniszczy córka Sadowskiego! W nowym sezonie "Barw szczęścia" Paulinka (Lena Jastrzębska) dowie się, że jest córką Łukasza i zaraz potem zaginie. Poszukiwania 6-latki uświadomią Kasia jak silna więź łączy jej męża z dziewczynką. Zazdrość i strach o to, że Paulinka rozwali jej rodzinę w 2282 odcinku "Barw szczęścia" popchną Kasię do desperackiej decyzji. Odejdzie od Łukasza, jednocześnie zabierając mu syna Ksawcia (Bartosz Gruchot).

Patrz też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Przed wyjazdem Kasi w 2282 odcinku "Barw szczęścia" w jej małżeńskie problemy zostanie wtajemniczony Stefan. Górka z trudem pogodzi się ze stratą córki. Jeszcze trudniej będzie mu pojąć jak to możliwe, że Kasia odchodzi od męża i chce rozpocząć nowe życie na włoskiej wyspie. Wreszcie córka przestanie przed nim ukrywać prawdę. W nowym sezonie "Barw szczęścia" Stefan dowie się, że Paulinka jest dzieckiem Łukasza i malarki Izy Małek (Agnieszka Warchulska).

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Ostatnia scena z Kasią zszokuje wszystkich! Nikt się tego po niej nie spodziewał

Ojciec Kasi w 2282 odcinku "Barw szczęścia" z bólem serca się z nią pożegna, by zaraz potem odwiedzić zięcia i żądać od niego wyjaśnień. Jak podaje "Świat Seriali" Łukasz nie będzie wiedział jak wytłumaczyć się z faktu, że Kasia go zostawiła i zabrała Ksawerego. Sam znajdzie się w sytuacji bez wyjścia - odzyska jedno dziecko, ale straci synka.

Barwy szczęścia, odc. 2264. Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2264. Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 2024. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2024. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 2224. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Ksawery Ksawcio (Bartosz Gruchot)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2224. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Ksawery Ksawcio (Bartosz Gruchot)
Najnowsze