Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Jowita wróci i uwiedzie Justina! Patryk zacznie mu grozić

2020-08-13 13:53 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Jowita wróci i uwiedzie Justina! Patryk zacznie mu grozić
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Jowita wróci i uwiedzie Justina! Patryk zacznie mu grozić

W 2276 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Jowita (Magdalena Żak) wróci i spróbuje uwieść Justina (Jasper Sołtysiewicz)! Niesforna nastolatka lubi starszych i bogatych facetów, a łasy na kobiety Kanadyjczyk nie wzgardzi zalotami pięknej dziewczyny. W "Barwach szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zauważy, że przyjaciel planuje zaciągnąć jego siostrę do łóżka. Będzie wściekły! Padną mocne słowa.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2020, w TVP2

Po wakacjach 2020 do serialu "Barwy szczęścia" powróci Magdalena Żak, która już wcześniej wcieliła się w Jowitę, siostrę Patryka. Przed skończeniem szkoły niesforna nastolatka uwiodła Sebastiana (Kacper Krupski) okłamując go, że jest studentką. Zaciągnęła dwa razy starszego informatyka do łóżka, nie wiedząc, że jest ojcem jej koleżanki ze szkoły... W "Barwach szczęścia" zrobiło się spore zamieszanie. W końcu Patryk odkrył poczynania siostry i powiedział o wszystkim rodzicom. Dziewczyna zniknęła, bo Jezierscy wysłali ją do szkoły z internatem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata i Patryk przez rodziców zadłużą się na lata! Jezierscy wypną się na syna

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 2276 odcinku "Barw szczęścia" Jowita wróci i spotka się z bratem. Patryk usłyszy od niej, że zamierza zostać w Polsce na dłużej. Flirciara od razu zacznie rozglądać się za jakimś facetem! Padnie na Justina, który też jest znanym podrywaczem. Kanadyjczyk w "Barwach szczęścia" będzie pod sporym wrażeniem odważnej i bezpośredniej dziewczyny. Odwzajemni jej zainteresowanie, co rozjuszy Patryka!

- Nie zbliżaj się do niej... Bo bardzo się pogniewamy, kumasz? - powie kumplowi w 2276 odcinku.
- Rany, stary, jaka powaga! Co ty – dla jakiejś mafii zacząłeś pracować?
- Nie, Justin. Ale też dbam o rodzinę. Więc trzymaj się od Jowity z daleka albo koniec naszej przyjaźni, rozumiesz? Ja nie żartuję…

Czy Justin w "Barwach szczęścia" zaryzykuje przyjaźń z Patrykiem dla jego siostry? Jowita na pewno tak łatwo nie odpuści! Rady brata ma za nic. Czy przystojny młodzieniec złamie jej serce? Przekonamy się już wkrótce, w nowych odcinkach po letniej przerwie. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata podpadnie matce Patryka! Wytknie teściowej, że jest za gruba

Najnowsze