Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata podpadnie matce Patryka! Wytknie teściowej, że jest za gruba

2020-08-04 15:49 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata podpadnie matce Patryka! Wytknie teściowej, że jest za gruba
Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata podpadnie matce Patryka! Wytknie teściowej, że jest za gruba

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu "Barwy szczęścia" pozna wreszcie rodziców Patryka (Konrad Skolimowski), ale pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami skończy się katastrofą. W 2277 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Sławka (Ewelina Serafin) i Kornel (Jakub Bohosiewicz) będą zachwyceni kiedy dowiedzą się o ślubie syna. Ale Agata zaliczy wpadkę, bo przy nieco grubszej Sławce zacznie mówić o diecie. Urażona matka Patryka nie będzie chciała znać Agaty!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzice Patryka z "Barw szczęścia" wreszcie się ujawnią i przestaną się wykręcać od spotkań z jedynym synem oraz jego ukochaną. Przyjazd Jezierskich z Francji w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 zapowie siostra Patryka, Jowita (Magdalena Żak), która uprzedzi go, że Jezierscy postanowili wrócić do kraju.

Pierwsze spotkanie Agaty i Patryka z jego rodzicami - Sławką i Kornelem - w 2277 odcinku "Barw szczęścia" upłynie w miłej, rodzinnej atmosferze, ale do czasu. Dość szybko narzeczony Pyrki zacznie się wstydzić za Jezierskich, których zachowanie będzie oburzające. Przyznają bez ogródek, że nie wiedzieli o ślubie z Agatą i spróbują wyciągnąć od młodych pieniądze!

Patrz też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Jakby tego było mało w 2277 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Sławka i Kornel w domu Pyrków poczują się za bardzo jak u siebie. Matka Patryka nie pohamuje wilczego apetytu, a jego ojciec zacznie uważnie rozglądać się po domu. Z przesadnym zachwytem zareagują na wieść o ślubie Patryka z Agatą, ale ich entuzjazm odpadnie kiedy syn wspomni, że chce pożyczyć pieniądze na kupno mieszkania.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje sekretny romans szefa z jej przyjaciółką! Ona będzie następna?

I tak napiętą sytuację w 2277 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 pogorszy sama Agata. Nie specjalnie, ale jednak pochwali się teściowej pracą w "Fit-Zdrowie". Po chwili pokaże Jezierskiej suplementy diety, ale Sławka, która będzie nieco za gruba uzna to za uszczypliwość do swojej nadwagi. Natychmiast zarządzi koniec spotkania! Wyjdzie z domu Pyrków i zapowie, że nie chce znać Agaty!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Sławka (Ewelina Serafin), Kornel (Jakub Bohosiewicz)
Autor: barwyszczescia.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Sławka (Ewelina Serafin), Kornel (Jakub Bohosiewicz)
Najnowsze