Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Hubert i Klara będą mieć syna?! Wielkie zmiany w rodzinie Pyrków

2020-06-30 14:34 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Hubert i Klara będą mieć syna?! Wielkie zmiany w rodzinie Pyrków
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Hubert i Klara będą mieć syna?! Wielkie zmiany w rodzinie Pyrków

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" pojawi się nowe dziecko! Czy rodzina Huberta (Marek Molak) i Klary (Olga Jankowska) się powiększy? Wiele zmieni się w życiu bohaterów. Marek Molak zdradził, że jego własny syn dołączył do obsady "Barw szczęścia" i z dumą zaprezentował swojego syna Krzysia na planie serialu. Sprawdź, co wiadomo.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 na ekranie pojawi się nowy bohater! Chodzi o starszego synka Marka Molaka, czyli ekranowego Huberta. Krzyś Molak zagościł na planie i sławnego tatę rozpiera duma. Na razie nie wiadomo, kogo zagra mały aktor. Czy to możliwe, że Hubert i Klara będą mieć kolejne dziecko? Syn gwiazdora jest już dużym chłopakiem, więc byłoby to możliwe tylko wtedy, gdyby Pyrkowie go adoptowali.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dostanie przesyłkę, która zmieni jej życie! Synek Ksawery wbije jej nóż w serce

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Mój wspaniały, mały aktor ❤️🧡
Na planie @barwyszczescia.official
Duma mnie rozpiera 👨‍👦" napisał Marek Molak pod zdjęciem z planu "Barw szczęścia".

Kto wie, może Krzyś zagra kolegę Ksawcia (Bartosz Gruchot) albo Paulinki (Lena Jastrzębska)? Na razie wszystko jest możliwe. Wiemy już, że w rodzinie Pyrków nastąpią wielkie zmiany związane z pogodzeniem się Iwony (Izabela Zwierzyńska) oraz Marka (Marcin Perchuć) ze Struzikami. Dziadkowie w końcu zaakceptują ich związek oraz najmłodszą prawnuczkę. Oprócz tego zaczną się przygotowania do ślubu Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski), a w małżeństwie Huberta i Klary dojdzie do poważnej sprzeczki. Żona Pyrki nie zaakceptuje jego, jej zdaniem zbyt prędkiego, powrotu do pracy. Co z tego wyniknie? Przekonamy się po wakacjach 2020 w "Barwach szczęścia".

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość?! Wybaczy Klemensowi, że zabawiał się z prostytutką

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze