Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3018: Kodur zaryzykuje karierą dla Renaty! To nie wystarczy, aby odzyskać ukochaną? - ZDJĘCIA

2024-05-16 9:09

W 3018 odcinku "Barw szczęścia" Marcin (Oskar Stoczyński) zrobi wszystko, aby uratować swój związek z Renatą (Anna Mrozowska)! I choć ukochana zerwie z nim po poronieniu, gdy oskarży ją o śmierć ich nienarodzonego dziecka i nie będzie chciała słyszeć o powrocie, to zmotywowany przez przyjaciół inspektor tak łatwo się nie podda! W 3018 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zaryzykuje swoją karierą w policji i z zapakowaną walizką zjawi się na lotnisku, skąd ukochana wybierze się na Teneryfę. Ale czy to wystarczy? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 3018 - czwartek, 6.06.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 3018 odcinku "Barw szczęścia" Marcin poświęci wszystko, aby odzyskać Renatę! Tym bardziej, że po poronieniu ukochanej mocno sobie u niej nagrabi, gdy w emocjach oskarży ją o śmierć ich nienarodzonego dziecka i zacznie robić jej obrzydliwe wymówki. I w efekcie kelnerka nie wytrzyma i zerwie z inspektorem, który po ich rozstaniu, a także stracie dziecka i zawieszeniu w pracy, kompletnie się załamie. Kodur poszuka zapomnienia w alkoholu, czym ogromnie przerazi Sebastiana (Marek Krupski) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki), z kolei Renata będzie wypłakiwać się w ramionach Dominiki. Oczywiście, przyjaciele będą robić wszystko, aby ich pogodzić, ale czy w 3018 odcinku "Barw szczęścia" okaże się to jeszcze możliwe?

W 3015 odcinku "Barw szczęścia" Kodur, mimo nagany, wróci do pracy, dzięki czemu choć na chwilę będzie mógł zapomnieć o ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w jego życiu. Inspektor zajmie się sprawą morderstwa i wyruszy w pościg za podejrzanym o to mężczyzną. Tym bardziej, że nie będzie miał już nic do stracenia. Z kolei Dominika i Damian zaczną przekonywać Renatę, aby pogodziła się z ukochanym i dała mu jeszcze jedną szansę, ale oczywiście kelnerka nie będzie chciała o tym słyszeć. I to nawet mimo tego, iż sama stanie się świadkiem upadku byłego partnera. W 3016 odcinku "Barw szczęścia" Renata postanowi wylecieć na święta na Teneryfę, aby nieco ochłonąć po ostatnich traumatycznych przeżyciach. I choć kelnerka powie o swoich planach wyłącznie Dominice, to o sprawie szybko dowie się i Marcin!

W 3016 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zacznie przekonywać Marcina, aby wybrał się na Teneryfę razem z Renatą. Kowalski będzie widział w tym szansę na uratowanie ich związku, ale niestety to wcale nie będzie takie łatwe. I to nie dlatego, że inspektor nie będzie tego chciał, a mógł, gdyż po powrocie do pracy i to jeszcze z naganą w aktach nie będzie mowy o dłuższym urlopie. Jednak Kodur zdecyduje się postawić wszystko na jedną kartę i dla Renaty zaryzykować własną karierą. Tyle tylko, że w 3018 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie przekonany, czy to wystarczy, aby ukochana mu wybaczyła. Marcin zwierzy się Sebastianowi, iż po tym jak okrutnie się zachowa, nie wie jak ponownie trafić do serca Renaty, dlatego tak bardzo będzie obawiał się ich spotkania. Ale mimo tego zjawi się na lotnisku, gdzie natknie się na ukochaną. Ale jak zareaguje na to kelnerka? Czy zgodzi się na wspólny wyjazd z Marcinem i próbę naprawy ich związku? A może znów mu odmówi i definitywnie zamknie ten etap? Przekonamy się dopiero niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika namówi Sebastiana na adopcję dziecka Renaty i Kodura?
Listen on Spreaker.
Najnowsze