Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2999: Krystyna zniknie bez śladu! Nie posłucha lekarzy i ucieknie z domu

2024-04-22 8:45

Krystyna w 2999 odcinku "Barw szczęścia" zniknie bez śladu, po tym jak uparcie odmówi wizyty u neurologa! Uparta żona Jaworskiego nie będzie chciała słyszeć nic na temat lekarzy i jej rzekomej choroby. W wyniku nacisku jej męża oraz bliskich ucieknie z domu w 2999 odcinku "Barw szczęścia", czym okropnie zmartwi całą swoją rodzinę! Czy Krystyna odnajdzie drogę do domu, biorąc pod uwagę jej problemy z pamięcią? Kobieta nie będzie w stanie długo unikać lekarzy i wkrótce usłyszy przerażającą diagnozę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2999 - czwartek, 9.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Już w 2999 odcinku "Barw szczęścia" bliska rodzina Krystyny naje się strachu, gdy ta postanowi uciec z mieszkania! Jaworska nie chcąc stawić czoła prawdzie, będzie jak ognia unikać wizyt u lekarza, w związku z czym postanowi uciec z domu. Uparta Krystyna kategorycznie odmówi spotkania u neurologa, a przez nacisk jej własnego męża, postanowi wyjść z mieszkania nie mówiąc nikomu dokąd się wybiera. 

Przypomnijmy, że Jaworska od jakiegoś czasu ma problemy z pamięcią, co może być oznaką zbliżającej się, ciężkiej choroby. Krystyna w 2999 odcinku "Barw szczęścia" na przekór wszystkim ucieknie z domu i być może ponownie się zgubi. To nie byłaby pierwsza taka sytuacja, ponieważ w 2995 odcinku "Barw szczęścia" Krystyna opuściła już swoje mieszkanie, po czym straciła orientację w terenie i kompletnie nie wiedziała, jak wrócić do swojego domu. Przerażona rodzina umierała ze strachu o nią. Na całe szczęście w odpowiednym momencie znalazł ją jej własny syn, Marek (Marcin Perchuć), którego ona jednak nie była w stanie rozpoznać. 

W 2999 odcinku "Barw szczęścia" stan zdrowia Krystyny zacznie drastycznie się pogarszać, dlatego jej mąż, Krzysztof (Jacek Kałucki) zmusi ją, by ta wybrała się do neurologa. Uparta Jaworska nie będzie jednak nawet chciała o tym słyszeć, a gdy jej odmowy nie wystarczą, postanowi uciec z domu. Czy Krystyna wreszcie zrozumie, że musi zadbać o swoje zdrowie, a wizyta u lekarza pomoże uchronić ją przed konsekwencjami choroby? Miejmy nadzieję, że wkrótce zjawi się w placówce medycznej i zacznie o siebie dbać. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze