Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2998: Koniec Vincenzo! Zostawi po sobie szokujący prezent

2024-04-21 9:27

W 2998 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi smutny koniec Vincenzo (Alessadro Curti)! Po wyjściu na jaw jego zdrady z Biancą (Monika Mariotti) i bolesnym rozstaniu z Żabcią (Hanna Klepacka) właściciel "Feel Good" postanowi wrócić na Sycylię, czym ogromnie zszokuje Kasię (Katarzyna Glinka). W 2998 odcinku "Barw szczęścia" Sycylijczyk przepisze lokal na Anię, aby w ten sposób wynagrodzić jej krzywdę, jaką doświadczyła z jego strony i zniknie! Ale czy dawna narzeczona przyjmie ten prezent? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2998 - środa, 8.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2998 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo zniknie na dobre! Sycylijczyk postanowi wrócić do swojej ojczyzny, gdy nie uda mu się posklejać swojego związku z Żabcią! Zdradzamy, że Ania odda narzeczonemu pierścionek zaręczynowy, a następnie zabierze swoje rzeczy i wyprowadzi się z jego mieszkania, gdy nakryje go na pocałunku z Biancą. Była narzeczona Vincenzo przyleci za nim aż do Polski, gdy po ich przypadkowym spotkaniu na Sycylii odżyją w niej dawne uczucia. Temperamentna Włoszka postanowi zawalczyć o dawnego ukochanego i nie przeszkodzi jej w tym nawet jego ślub z inną. A wręcz przeciwnie, gdyż Bianca postawi sobie za cel, aby jej go odbić i niestety go osiągnie. Po serii koszy od Sycylijczyka, Włoszka w 2998 odcinku "Barw szczęścia" osobiście spotka się z Żabcią, której doniesie o ich zdradzie już na Sycylii, która przekreśli między nimi już wszystko!

W 2995 odcinku "Barw szczęścia" Ania ostatecznie odejdzie od Vincenzo i zamieszka ze Sławką (Ewelina Serafin). Jezierska zaproponuje przyjaciółce także zmianę pracy, aby Żabcia już więcej nie musiała oglądać kłamliwego i zdradzieckiego Sycylijczyka, który z kolei poszuka ukojenia u Jaworskiego (Jacek Kałucki). Tyle tylko, że Krzysztof nie poskleja jego pękniętego serca, które po rozstaniu z ukochaną Anią wciąż będzie krwawić. Tyle, że już nie będzie mowy o powrocie, gdyż Żabcia nie da mu kolejnej szansy, a Vincenzo zrozumie, że w Polsce już nic go nie trzyma. No może poza skutkiem i cierpieniem po stracie narzeczonej. Dlatego w 2998 odcinku "Barw szczęścia" postanowi wrócić z powrotem na Sycylię, aby tego uniknąć! Tak samo jak wcześniej przyleciał do Polski po odejściu Bianci!

W 2998 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo podejmie ostateczną decyzję o powrocie na Sycylię, czym kompletnie zszokuje Kasię. A to dlatego, że Sadowska nie będzie świadoma tego, co w ostatnim czasie wydarzyło się między nim a Anią, której dopiero co pomagała zapoznać się z Gulianą (Angela Ottone) czy donosiła o jej planach na ich ślub. Ale w 2998 odcinku "Barw szczęścia" i dla niej wszystko stanie się jasne. Oczywiście, Kasia nie ucieszy się z wyjazdu przyjaciela, a zarazem wspólnika, który nie raz ratował także i ją czy to w czasie trzęsienia ziemi na Sycylii czy kryzysie w jej związku z Łukaszem (Michał Rolnicki), ale w pełni ją zrozumie. Tym bardziej, że chociaż na pożegnanie Vincenzo zachowa się jak należy i w pewien sposób postanowi zrekompensować Żabci krzywdę, którą jej wyrządził, a przy okazji zapewnić ciągłość "Feel Good". A to dlatego, że Sycylijczyk postanowi przepisać swój lokal właśnie na byłą narzeczoną! Ale czy po tym wszystkim Ania przyjmie od niego takie "zadośćuczynienie"? Przekonamy się już niebawem!

Listen on Spreaker.
Najnowsze