Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2992: Żabcia wyprowadzi się od Vincenzo, ale Sycylijczyk szybko pocieszy się u boku włoskiej narzeczonej - ZDJĘCIA

2024-04-13 18:01

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia (Hanna Klepacka) zabierze swoje rzeczy i wyprowadzi się od Vincenzo (Alessadro Curti)! Ania najpierw odda narzeczonemu pierścionek zaręczynowy, a następnie zostawi go samego. Ale Sycylijczyk w 2992 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie po niej długo rozpaczał! Tuż po odejściu narzeczonej, Vincenzo zjawi się w hotelu, w którym zatrzymała się jego włoska ukochana Bianca (Monika Mariotti) i między kochankami znów zrobi się gorąco! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2992 - poniedziałek, 29.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" oszukana Żabcia zostawi Vincenzo! Narzeczona najpierw odda mu pierścionek zaręczynowy, a następnie zabierze swoje rzeczy i wyprowadzi się od niewiernego ukochanego, którego nakryje w dwuznacznej sytuacji z Biancą. I wówczas zda sobie sprawę, że nie jest to zwykła klientka z Włoch. Oczywiście, Ania natychmiast zażąda wyjaśnień, ale Sycylijczyk nie powie jej całej prawdy! A już w szczególności o tym, co zaszło między nim, a jego byłą narzeczoną w jego ojczyźnie. Ale to i tak wystarczy Żabci w 2992 odcinku "Barw szczęścia", aby od niego odejść, gdyż Vincenzo wystarczająco mocno zawiedzie jej zaufanie i zaburzy swój idealny obraz w jej oczach.

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo załamie się po wyprowadzce Ani, o co oczywiście obwini Biancę. Szczególnie, iż w ogóle nie będzie chciał przyznawać się swojej ukochanej, do tego co wydarzyło się na Sycylii i postara się to ukryć, ale niespodziewana wizyta jego byłej narzeczonej w Polsce pokrzyżuje mu plany. Dlatego w 2992 odcinku "Barw szczęścia" Sycylijczyk postanowi się z nią rozmówić, ale włoscy kochankowie nie poprzestaną wyłącznie na słowach. A to dlatego, że znów dadzą się ponieść namiętności, przez co ich kłótnia szybko zamieni się w coś więcej i zakończy się namiętnymi pocałunkami!

Tyle tylko, że w pewnym momencie w 2992 odcinku "Barw szczęścia" Sycylijczyk w końcu się opamięta i je przerwie. Vincenzo postanowi wrócić do Żabci i zawalczyć o swoją obecną narzeczoną, gdyż w głębi serca to właśnie ją będzie kochał! I choć w 2994 odcinku "Barw szczęścia" osiągnie swój cel, gdyż Ania ostatecznie mu wybaczy i da kolejną szansę, to jednak wciąż będzie miała mu za złe, że zawiódł jej zaufanie. A to z kolei postanowi wykorzystać odrzucona Bianca, która tak łatwo się nie podda i osobiście doniesie Żabci o ich zdradzie, a przy okazji każe jej go zostawić! Czy tym zagraniem skutecznie pozbędzie się rywalki i zdobędzie ukochanego wyłącznie dla siebie nawet wbrew jego woli? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Krystyna nie rozpozna na ulicy Zdzisia! Stan matki Marka pogorszy się jeszcze bardziej
Listen on Spreaker.
Najnowsze