Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2960: Zatrzymanie Łukasza na oczach rodziny! W końcu się doigra - ZDJĘCIA

2024-02-29 9:36

W 2960 odcinku "Barw szczęścia" rumakowanie Łukasza (Michał Rolnicki) w końcu się skończy! Sadowski zostanie zatrzymany przez policję i to na oczach Ksawerego (Bartosz Gruchot), którego przyjdzie odebrać ze szkoły! W 2960 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz spędzi noc na komisariacie, gdzie trafi z poważnymi zarzutami. Ale finalnie to on pomoże funkcjonariuszom rozwiązać sprawę, w której sam stanie się głównym podejrzanym i wróci do domu. I choć Kasia (Katarzyna Glinka) nie będzie zadowolona, to syn powita go jak bohatera! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2960 - środa, 13.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2960 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zapłaci najwyższą cenę za swoje kolejne śledztwo, które zleci mu Celina (Orina Krajewska)! Sadowski kolejny raz podejmie współpracę z Brońską i zabawi się w detektywa, ale tym razem w sprawie gospodarczej. Tym bardziej, że po ostatnim sukcesie z aresztowaniem Dwoickiego (Grzegorz Świerzputowski) i ujawnieniem prawdy o jego przekrętach w firmie, dziennikarz wciąż będzie na głodzie adrenaliny. A że po ostatniej akcji, na której ucierpiała cała jego rodzina, Kasia sama od niego odejdzie, to nikt nie będzie go stopował, a sam nie będzie miał zbyt wiele do stracenia. I nie dość, że zacznie pisać kryminał o mafii, oparty na faktach, to jeszcze pomoże Celinie, za co w 2960 odcinku "Barw szczęścia" wyląduje na komendzie!

W 2959 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski będzie tak zajęty pracą, że kolejny raz zaniedba swoją rodzinę, czym mocno rozczaruje już nie tylko Kasię, ale i tęskniącego za nim Ksawerego. Szczególnie, że Brońska kolejny raz ponowi swoją propozycję i zaoferuje mu stałą współpracę, gdyż dziennikarz kolejny raz się wykaże. Ale na szczęście, w natłoku służbowych obowiązków, Łukasz jednak znajdzie chwilę, aby odebrać syna ze szkoły. I ten dzień w 2960 odcinku "Barw szczęścia" z pewnością zapamięta do końca życia, gdyż sprzed placówki na jego oczach, Sadowskiego zgarną policjanci, gdyż okaże się, iż zniknął obserwowany przez niego biznesmen i to właśnie on będzie widział go jako ostatni! Dlatego automatycznie stanie się głównym podejrzanym i zostanie zabrany na komendę na przesłuchanie!

Ale oczywiście w 2960 odcinku "Barw szczęścia" Ksawery nie będzie mógł zostać bez opieki, dlatego przed szkołę zostanie ściągnięta także i Kasia. Nietrudno się domyślić, że Sadowska nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw tym bardziej, że znów wszystko wydarzy się na oczach ich syna. Kasia zabierze Ksawerego do domu, z kolei Łukasz spędzi tą noc na komisariacie, gdzie złoży zeznania przeciwko figurującego w policyjnych aktach gangsterowi Miniewiczowi, którego dwukrotnie widział w pobliżu porwanego biznesmena! Oczywiście, w 2961 odcinku "Barw szczęścia" policjanci, pod przewodnictwem Kodura (Oskar Stoczyński), zatrzymają bandytę, a następnie odnajdą uprowadzonego mężczyznę. Funkcjonariusze uwolnią zarówno jego, jak i Łukasza, którego Ksawery powita w domu jak bohatera! A Celina nie przestanie namawiać go na stałą współpracę! Ale jaką decyzję ostatecznie podejmie Sadowski? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2947: Niesamowite śledztwo Paulinki i Ksawerego. Mariusz zniszczy Kasię i Łukasza?
Listen on Spreaker.
Najnowsze