Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2960: Dramat Witka po rozstaniu z Michaliną. Szokująca decyzja zbulwersuje Złotego - ZDJĘCIA

2024-02-22 12:35

Witek (Witold Sosulski) załamie się w 2960 odcinku "Barw szczęścia". Bardzo źle zniesie rozstanie z Michaliną (Anna Pentz). Tym bardziej, że dziewczyna nie okaże się wierna, zdradzi do podczas pracy na planie filmowym we Wrocławiu! Witek tak czekał na jej powrót, był cierpliwy, ale szybko się przekona, że nie warto było czekać... Marek (Marcin Perchuć) zauważy coraz dziwniejsze zachowanie syna w 2960 odcinku "Barw szczęścia" i siądzie z nim do poważnej rozmowy. Szokujące plany i zbuntowanie Witka zatrwożą Złotego.

"Barwy szczęścia" odcinek 2960 - środa, 13.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Rozstanie Michaliny i Witka bardzo odbije się na psychice chłopaka. Tym bardziej, że dziewczyna okaże się niewierna! Syn Złotego czekał na ukochaną w Warszawie, ona spełniała marzenia we Wrocławiu na planie filmu, a wszystko obróci się na niekorzyść chłopaka! To Oldze (Dorota Kwietniewska) młoda aktorka zwierzy się ze zdrady ukochanego. Wyzna matce, iż zakochała się w koledze z planu zdjęciowego i nie może już dłużej być z Witkiem. Szkoda tylko, że Olga i Złoty związali się za sobą, wspólnie zamieszkali, a Michalina odstawia nagle taki numer!

Witek źle przyjmie tłumaczenia Miśki w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". Nic dziwnego, że poczuje się upokorzony i oszukany. Dziewczyna spróbuje załagodzić sytuację, ale syn Złotego jasno da do zrozumienia, że nie chce jej znać! I to zaczną się poważne problemy w rodzinie, bo w całą akcję włączy się także Krystyna (Hanna Bieluszko). Wściekła seniorka naskoczy na Michalinę i stanie w obronie Witka. Rozkręci się wielka afera w domu Złotego. 

Witek postanowi rzucić szkołę przez rozstanie z Michaliną!

W 2960 odcinku "Barw szczęścia" Marek siędzie do poważnej rozmowy z synem. Wie przecież, że chłopak miał w przeszłości problemy z uzależnieniem od narkotyków i każdy potężny stres może pociągnąć za sobą spore konsekwencje. Jakie więc będzie zaskoczenie Marka, kiedy syn zapowie mu, że chce przerwać naukę w szkole! Powie, że nie życzy sobie chodzenia do jednej placówki z Michaliną. Nie chce jej oglądać, nie chce jej nawet znać! Złoty oniemieje, bo przecież pozostawienie edukacji na rok lub więcej to bardzo poważna sprawa. Postara się dotrzeć do Witka, ale jego wściekłość sięgnie zenitu. Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Witek da się jednak namówić do powrotu do szkoły, ale jego relacja z córką Olgi pozostanie bardzo napięta. 

Barwy szczęścia. Patryk nie będzie miał szans u Idy! Ona woli Kornela
Listen on Spreaker.
Najnowsze