Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2957: Koniec Witka i Michaliny. Zdradzi go z kolegą z planu - ZDJĘCIA

2024-02-21 14:21

To koniec Michaliny (Anna Pentz) i Witka (Witold Sosulski)! W 2957 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw płomienny romans dziewczyny z pewnym kolegą z planu filmowego we Wrocławiu. Ostatnio na próżno było szukać scen miłosnych między Michaliną a synem Złotego (Marcin Perchuć), bo dziewczy nawet nie było w Warszawie. Zaangażowanie w plan produkcji filmu we Wrocławiu pociągnie za sobą wielkie konsekwencje. W 2957 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Michalina nie kocha już Witka, zdradziła go i oszukała!

"Barwy szczęścia" odcinek 2957 - czwartek, 7.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2957 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Michalina nie kocha już Witka. Mało tego, oszukuje go, bo podczas nieobecności w Warszawie doszło do zdrady. Zanim jednak syn Złotego pozna całą prawdę, w ogóle nie będzie świadomy wyczynów ukochanej. Ucieszy się na jej powrót z Wrocławia i razem z ojcem przywitają ją jak najserdeczniej. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Michalina zacznie dziwnie zachowywać się względem Witka, do tego stopnia, że nawet odskoczy kiedy ten spróbuje ją pocałować! Potem przyjdzie do poważnej rozmowy dziewczyny z Olgą (Dorota Kwietniewska).

- (...) Może najpierw powinnyśmy pobyć trochę razem? We dwie... - cytuje wspomniany portal słowa speszonej Michaliny. 

- Co się dzieje? Znam cię! Mów, co się stało? - matka od razu zauważy, że coś dręczy córkę. - Mościsz się tutaj, a przecież sama wiesz, jak bardzo niezależną nasz naturę - zauważy Olga. - Przecież jeszcze niedawno sama namawiałaś mnie na zamieszkania z Markiem - przypomni i w tym momencie młoda aktorka nie wytrzyma. Wyzna całą prawdę o zawirowaniach we Wrocławiu. 

Koniec Witka i Michaliny. W 2957 odcinku "Barw szczęścia" powie Oldze o zdradzie 

- Zakochałam się - poinformuje wprost Michalina. - W partnerze z planu. Mieliśmy romans... Trafiło nas oboje. Myślałam, że to zakończę, ale nie umiem, nie mogę, ciągle o nim myślę - łzy popłyną dziewczynie po policzkach.

- A Witek? Wie już? - zapyta się Olga.

- Nie. Nie mam pojęcia, jak mam mu to powiedzieć - załamie się dziewczyna, bo przecież jej celam nie będzie zrujnowanie Witkowi życia. Niestety ta rozmowa ich nie ominie i jak podaje wspomniany portal, niebawem dziewczyna faktycznie siądzie do poważnej rozmowy z synem Złotego. Niestety ten nie zareaguje dobrze na wiadomość o zdradzie i nowej miłości Michaliny we Wrocławiu. Przecież czekał na nią z utęsknieniem, a ona wprost zakomunikuje, że to już koniec... Para rozstanie się w niezbyt przyjaznych i przyjemnych okolicznościach. 

Barwy szczęścia. Patryk nie będzie miał szans u Idy! Ona woli Kornela
Listen on Spreaker.
Najnowsze