Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2958: Koniec Marczaków?! Jerzy przedstawi Małgorzacie swoją nową partnerkę - ZDJĘCIA

2024-02-28 19:41

W 2958 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) zaproponuje Walerii (Ewa Ziętek) na wspólną grę w golfa. Tym bardziej, iż dowie się, Górka polubiła ten sport tak samo jak on w przeciwieństwie do Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Oczywiście, w 2958 odcinku "Barw szczęścia" Marczak zatai przed żoną fakt, iż umówił się z inną, ale prawda i tak szybko wyjdzie na jaw, a Zwoleńska nie będzie z tego zadowolona! Do tego stopnia, że oskarży męża o zdradę i zacznie robić mu wymówki! A Waleria będzie pod jego coraz większym wrażeniem! Czym to się skończy? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2958 - poniedziałek, 11.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2958 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy zaprosi Walerię na wspólną grę w golfa, gdy dowie się, że jest taką samą pasjonatką tego sportu jak on. Tym bardziej, że będzie potrzebował partnera do gry, a na Małgorzatę niespecjalnie będzie mógł liczyć, gdyż jej nie spodoba się jego nowa pasja. Szczególnie, iż z uwagi na nią jak podaje swiatseriali.interia.pl zacznie zaniedbywać obowiązki w domu, co już w ogóle zacznie wyprowadzać jego żonę z równowagi. Dlatego w 2958 odcinku "Barw szczęścia" ani słowem nie wspomni ukochanej, że na kolejną partyjkę zaprosił inną kobietę, gdyż zda sobie sprawę, że to już w ogóle przeleje czarę goryczy! I wcale się nie pomyli!

- Ogród nam nie ucieknie, a partyjka golfa, a i owszem - zażartuje Jerzy, gdy Małgorzata zasugeruje, że zamiast golfem powinien zająć się skoszeniem trawy - Widziałeś, jakie mamy chaszcze? Ile trawy jest do skoszenia?

- Krótki reset i zobaczysz, jak będę śmigał w ogródku - obieca jej Marczak, po czym chwyci kije i wybiegnie z domu, gdyż Górka przystanie na jego propozycję.

Choć w 2958 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie przyjdzie jej to tak łatwo! Wszystko przez to, że Jerzy zrobi na niej takie wrażenie, że zacznie się bać, do czego może to zaprowadzić. Szczególnie, że przecież Marczak będzie miał żonę. Ale Basia (Sławomira Łozińska), z którą dopiero co zamieszka i zacznie nowe życie, uspokoi ją, że wspólna partyjka w golfa to przecież nic złego, a ruch z pewnością jej się przyda.

- Ale nie idziesz z nim do łóżka, tylko pomachać kijkiem - zauważy Basia.

I pod jej wpływem w 2958 odcinku "Barw szczęścia" Waleria przyjmie zaproszenie Jerzego, który zachowa się wobec niej niezwykle szarmancko. A tym sprawi, że jeszcze mocniej u niej zapunktuje, gdyż nie dość, że zacznie prawić jej komplementy, to jeszcze wykaże się postawą dżentelmena, czego świadkiem stanie się zszokowana Małgorzata, która w tym momencie wybiegnie z ich domu!

- Czapka! - krzyknie Małgorzata, po czym stanie jak wryta.

W tym momencie w 2958 odcinku "Barw szczęścia" Marczak dokona prezentacji obu pań i przedstawi żonie Walerię jako swoją nową partnerkę do golfa. I choć Zwoleńska poda Górce swoją dłoń, to od razu wyczuje w niej konkurentkę i nawet nie zdoła ukryć przed nią swojej zazdrości o męża!

- Moja małżonka, moja... partnerka do golfa - przedstawi je Marczak.

- Muszę zarobić, żeby mąż mógł sobie pograć - zakpi Zwoleńska, gdy Górka niespodziewanie zaproponuje, aby pojechała wspólnie z nimi na golfa.

I w efekcie w 2958 odcinku "Barw szczęścia" Waleria i Jerzy pojadą sami, ale Górce wcale nie będzie to przeszkadzać. A wręcz przeciwnie, gdyż przyjaciółka Grzelakowej spędzi w towarzystwie Marczaka wspaniałe popołudnie, po którym będzie aż cała w skowronkach! A to nie ujdzie uwadze Bai, która zda sobie sprawę, że Jerzy naprawdę spodobał się Walerii, co sama zainteresowana także potwierdzi! Jednak u Marczaków w 2958 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie tak wesoło, gdyż tuż po powrocie Jerzego do domu, Małgorzata zacznie robić mu wymówki i oskarżać, że za jej plecami umawia się z innymi!

- Na partyjkę golfa! I nie widziałem w Walerii kobiety! - wyjaśni Jerzy.

- A kogo? Kolegę z wojska? - zdenerwuje się Małgorzata.

- Gracza, partnerkę do gry, tylko i wyłącznie... Przecież z kimś muszę grać... Ty nigdy nie chciałaś - zacznie tłumaczyć się Marczak, ale zbyt wiele tym nie wskóra. Dlatego dla dobra swojego małżeństwa postanowi zrezygnować z dalszych spotkań z Walerią. Ale jak zareaguje na to zauroczona nim Górka? Czy tak łatwo odpuści? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Nowonarodzona Rozalka skradnie serce Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze