Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2956: Nowe życie Walerii w domu Basi! Wróci do Polski na stałe - ZDJĘCIA

2024-02-26 15:00

W 2956 odcinku "Barw szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) odwiedzi Basię (Sławomira Łozińska) i tylko jej przyzna, że od czasu śmierci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) nie jest szczęśliwa w Norwegii. Tym bardziej, że Bartek (Bartosz Gelner) zajmie się swoim życiem, przez co ona zostanie już zupełnie sama w obcym kraju! W 2956 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa postanowi ukrócić udrękę Górki i zaprosi ją do siebie, szczególnie, że po wyprowadzce Artura (Jacek Rozenek) i jej będzie doskwierać samotność! I ku zaskoczeniu wszystkich Waleria przyjmie jej propozycję i zacznie zupełnie nowe życie! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2956 - czwartek, 7.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2956 odcinku "Barw szczęścia" Waleria zjawi się w odwiedzinach u Basi. Górka przyzna przyjaciółce, iż zjawiła się w kraju na pilne wezwanie zrozpaczonego Ksawerego (Bartosz Gruchot), przez co Grzelakowa od razu pomyśli, że chłopiec nie radzi sobie z sytuacją, że jego biologicznym dziadkiem wcale nie był Stefan, a Czesław (Marian Jaskulski), ale prawda okaże się zupełnie inna! W 2956 odcinku "Barw szczęścia" Waleria zdradzi Basi, że jej wnuk kompletnie nie radzi sobie z rozstaniem Sadowskich, czym kompletnie zszokuje Grzelakową, która przecież dopiero co sama była świadkiem, jak Łukasz mocno wspierał Kasię w poszukiwaniach prawdziwego ojca...

- Dziecku się nie odmawia... Przejął się tą sprawą Kasi - cytuje słowa Basi swiatseriali.interia.pl.

- Kasia i Łukasz się rozstali - wyzna jej Waleria.

- Wiesz, jak Kasia odnalazła Cezarego, Łukasz cały czas był przy niej, dawał oparcie, pomagał. Jeździli razem do Włocławka... - wyliczy Grzelakowa.

- Tak powinno być. Ale teraz mieszka w hotelu - skwituje Górka.

W 2956 odcinku "Barw szczęścia" Basia aż nie będzie mogła uwierzyć w rozstanie Sadowskich. Tym bardziej, iż sama oddałaby wszystko, aby móc spędzić jeszcze chwilę w towarzystwie ukochanego Zenka (śp. Jan Pęczek), podobnie z resztą jak Waleria u boku Stefana...

- Straszne to, jak łatwo dziś młodzi rezygnują... Ile ja bym dała, żeby spędzić jeszcze chociaż jedną chwilę z Zenkiem - przyzna poruszona Basia.

- To zupełnie jak ja. Tęsknię za Stefanem - doda Waleria, po czym w 2956 odcinku "Barw szczęścia" otworzy się przed przyjaciółką jeszcze bardziej i otwarcie jej przyzna, iż wcale nie jest szczęśliwa w Norwegii, czym ogromnie ją zaskoczy - Nie? Odnalazłaś się tam, masz syna i wnuka blisko siebie, możesz się nimi nacieszyć...

- Każdy z nich ma swoje sprawy, a ja... W obcym miejscu, w obcym kraju... - zacznie tłumaczyć Górka, ale Grzelakowa wejdzie jej w słowo - To wróć. Do Norwegii jest blisko, będziesz ich odwiedzać!

- Do czego ja mam wracać? Nawet mieszkanie po Stefanie zostało sprzedane. Ty przynajmniej jesteś u siebie - zauważy Waleria.

I w tym momencie w 2956 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa zaproponuje Górce, aby wspólnie zamieszkały! Tym bardziej, że po wyprowadzce Chowańskiego, również zostanie zupełnie sama, więc każde towarzystwo będzie dla niej na wagę złota!

- Miejsca jest dużo, znacznie więcej niż u Kasi. Będzie tu nam razem wygodnie... Przyda mi się towarzystwo - wyjaśni Basia.

Wówczas w 2956 odcinku "Barw szczęścia" Górka zagłębi się w zadumie i zacznie rozważać wszystkie za i przeciw. I po chwili namysłu niespodziewanie przystanie na propozycję Grzelakowej i zgodzi się z nią zamieszkać! A tym samym wróci do Polski na stałe i w domu Basi rozpocznie zupełnie nowe życie!

- Namówiłaś mnie - postanowi wdowa po Stefanie.

Barwy szczęścia. Nowonarodzona Rozalka skradnie serce Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze