Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2906: Amelia znajdzie dowód zdrady Bruna z Karoliną! Zniszczy list kochanki do jej syna - ZDJĘCIA

2023-12-03 8:14

Amelia (Stanisława Celińska) w 2906 odcinku "Barw szczęścia" odkryje romans Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska)! Mimo iż kochankowie zaprzestali seks schadzek, recepcjonistka odsunie się w cień, a Stański skupi uwagę na Bożenie (Marieta Żukowska), ich grzechy wyjdą na jaw! Amelia zupełnie przez przypadek odkryje list miłosny napisany przez Karolinę, gdzie wyznaje szefowi miłość. Matka Bruna w 2906 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się niego jak w ogóle mógł zrobić coś tak okropnego. Zniszczy dowód zdrady. Ale to jeszcze nie koniec!

"Barwy szczęścia" odcinek 2906 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Amelia w 2906 odcinku "Barw szczęścia" odkryje zdradę Bruna. Dotąd on i Karolina zachowywali dużą ostrożność i nikt nie wiedział, że romansują. W pewnym momencie nie chodziło jedynie o seks, a o fakt, iż oboje zaczęli się zakochiwać! Stański czuł, że żona go nie rozumie, skupia się na Tadziu (Józio Trojanowski) i go zaniedbuje. Dopiero wypadek, który spowodował Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) uświadomił wszystkim, że Stańscy muszą być razem! Dlatego też, Karolina postanowiła odejść, usunąć się w cień i napisała romantyczny list do szefa, w którym zawarła wyznanie miłości. Jednocześnie sądziła, że wszystko pozostanie tajemnicą już na zawsze, a Bożena nigdy nie dowie się, co zaszło między nią a jej ukochanym. 

Cała sytuacja obróci się, kiedy w 2906 odcinku "Barw szczęścia" Amelia przypadkowo odkryje romans Bruna. Zdarzy się to już po opuszczeniu szpitala przez Bożenę, która zawita do hotelu i zostanie ciepło przyjęta. Mąż nagle przeżyje ponowne zakochanie, zacznie obdarowywać ukochaną kwiatami i cieszyć się z jej powrotu do zdrowia. Nie da rady uniknąć także smutku po śmierci Tomasza (śp. Kazimierz Mazur), bo Bożena nadal nie poradzi sobie po stracie ukochanego taty. Zresztą każdemu będzie brakowało jego obecności. 

Amelia naskoczy na Bruna w 2906 odcinku "Barw szczęścia"

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Amelia zupełnie przypadkiem odkryje romantyczną korespondencję adresowaną do Bruna. Postanowi zabrać wnuka na spacer, by małżeństwo miało chwilę czasu dla siebie. 

- (...) A wy pobądźcie sobie we dwójkę - zaproponuje Amelia i poprosi o klucze, by mogła swobodnie wrócić do mieszkania. Okaże się, że klucze leżą w gabinecie Stańskiego.

- Zostawiłem w gabinecie - przypomni sobie Stański w 2906 odcinku "Barw szczęścia". W ten sposób seniorka zawita do gabinetu i odnajdzie list miłosny od Karoliny. Mina jej zrzednie na myśl, że Bożena została zdradzona! Amelia nie poleci jednak na skargę do kobiety, ale ostro rozprawi się z Brunem.

- Coś ty zrobił? Coś ty zrobił Bożence? Jak mogłeś? Jak? - wybuchnie Amelia w 2906 odcinku "Barw szczęścia", ale ostatecznie zniszczy list. Czy jednak uda się w nieskończoność ukrywać, że Karolinę i Bruna łączyło coś więcej? To się okaże. 

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze