Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2906: Agata straci wszystko przez kochanka Ignacego! Zmuszą ją do odejścia z pracy - ZDJĘCIA

2023-12-02 8:31

W 2906 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) straci pracę przez romans z Ignacym Kieliszewskim (Olaf Staszkiewicz)! Czy to kochanek Agaty, którego zachowanie wydaje się mocno podejrzane, będzie stał za zwolnieniem Pyrki z "Fit-Zdrowia"? Szef Głowski (Antoni Paradowski) zarzuci jej romans z podwładnym, któremu w dodatku pomoże w awansie. Zmusi Agatę do odejścia z firmy, bo jeśli tego nie zrobi, zostanie zwolniona dyscyplinarnie! To będzie koniec kariery Agaty w 2906 odcinku "Barw szczęścia? Jak Ignacy zareaguje gdy dowie się, że przez niego Pyrka wyleciała? Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2906 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Romans Agaty z Ignacym w 2906 odcinku "Barw szczęścia" wyjedzie jej bokiem i zniszczy obiecującą karierę w "Fit-Zdrowiu"! Po kilku miesiącach na stanowisku szefowej działu Pyrka i jej kochanek zaliczą wpadkę przed samym prezesem Konradem Głowskim. Szef firmy przyłapie kochanków na gorącym uczynku, jak będą się całowali w biurze. Akurat dzień wcześniej Agata, na polecenie prezesa, wskaże osobę ze swojego teamu, która mogłaby pokierować nowym działem, zostać dyrektorem kreatywnym "Fit-Zdrowia". Jej wybór od razu padnie na Ignacego. I to będzie wielki błąd.

Na widok Pyrki z podwładnym, Głowski w 2906 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał litości. Szef otwarcie zarzuci Agacie romans z kolegą, któremu w dodatku pomogła ona w awansie. Zmusi Agatę do złożenia wymówienia. - Dałaś rekomendację właśnie jemu! Nie Piotrowi czy Kubie... To nepotyzm - zarzuci Pyrce. I w zasadzie postawi ją w sytuacji bez wyjścia - albo zwolni ją dyscyplinarnie, albo dobrowolnie odejdzie. Pyrka zdecyduje się zwolnić "z powodów osobistych". Zrozpaczona wróci do domu i nie powie o niczym Hubertowi (Marek Molak).

Reakcja Ignacego na zwolnienie Agaty w 2907 odcinku "Barw szczęścia" zupełnie ją zaskoczy. Także odejdzie z pracy, chociaż będzie na niego czekało dobrze płatne stanowisko szefa działu, dyrektora kreatywnego. Tym samym Ignacy udowodni, że naprawdę mu na Agacie zależy, że nie nawiązał z nią romansu dla szybkiej kariery? Intencje kochanka Pyrki nie do końca będą szczere...

- Czułem, że to jedyna słuszna decyzja. Nic już nas nie ogranicza i możemy być razem - wyzna czule kochance, ale Agata w 2907 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że ich romans nie ma sens, że nie uda im się na dłuższą metę.

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze