Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2865: Koniec Bożeny i Bruna. Zostawi ją dla Karoliny i będzie po wszystkim - ZDJĘCIA

W 2865 odcinku "Barw szczęścia" nie da się już dalej ukrywać, że Bruno (Lesław Żurek) ma poważny romans z Karoliną (Marta Dąbrowska) i z jego małżeństwa nie zostało już nic. Bożena (Marieta Żukowska) nie będzie widziała innego wyjścia, jak wystąpienie o rozwód. Czy Bruno w 2865 odcinku "Barw szczęścia" opamięta się i zdąży powstrzymać bieg zdarzeń, zanim stanie się najgorsze? Niestety, nie zanosi się na to, bo Stański nie będzie już widział świata poza Karoliną... Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2865 - piątek, 20.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2865 odcinku "Barw szczęścia" może dojść do ostatecznego pożegnania Bożeny i Bruna Stańskich. Właściciel hotelu wdał się w romans z Karoliną i nie będzie umiał go przerwać. Różańska przez jakiś będzie miała wprawdzie wyrzuty sumienia wobec szefowej, ale nie powstrzyma się przed uprawianiem szalonego seksu z jej mężem. Aż w końcu dojdzie do rozmów rozwodowych Bożeny i Bruna. 

Bruno w "Barwach szczęścia" utyskiwał na fakt, że Bożena zajęła się małym Tadziem (Józio Trojanowski) zapomniała o potrzebach męża. W ten sposób Stański tłumaczył Karolinie swoją niewierność. Czy Bożena tak samo będzie widziała tę sprawę?

Na ZDJĘCIACH z 2865 odcinka "Barw szczęścia" Stańscy siedzą w jego gabinecie z bardzo ponurymi minami. Wyglądają tak, jakby ustalali warunki rozwodu. Czy Bruno dla recepcjonistki zaprzepaści wszystkie lata szczęśliwego życia z żoną? Przekonamy się na pewno śledząc ich wątek w TVP2.   

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2850: Malwina przejrzy Józefinę! Zdradzi Natalii jak przechytrzyć matkę Cezarego - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Najnowsze