Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2862: Zaborski wymknie się z więzienia! Zemści się nie tylko na Karolinie - ZDJĘCIA

2023-09-30 8:57

W 2862 odcinku "Barw szczęścia" aresztowany Rafał (Wojciech Solarz) połknie niebezpieczny przedmiot i zostanie przewieziony do szpitala. Zaborski przejdzie operację, po której przy pomocy wspólniczki, wymknie się ze szpitala i rozpocznie swoją zemstę nie tylko na Karolinie (Marta Dąbrowska), ale również i na Stańskich. Tyle tylko, że w 2865 odcinku "Barw szczęścia" w pierwszej kolejności weźmie się za swoją kochankę, którą brutalnie zaatakuje na oczach syna Dobromira (Franciszek Bukowski)! A to dlatego, że Rafał nigdy nie wybaczy jej tego, że go wydała nie tylko przed Bożeną (Marieta Żukowska) i Brunem (Lesław Żurek), ale i policją! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2862 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2862 odcinku "Barw szczęścia" Rafał postanowi uciec z więzienia! Oczywiście, Zaborski zda sobie sprawę, że nie będzie to proste, dlatego zdecyduje się połknąć niebezpieczny przedmiot, aby trafić do szpitala, skąd zdecydowanie łatwiej będzie mu się wymknąć. I wcale się nie pomyli, gdyż faktycznie zostanie przewieziony do placówki medycznej, gdzie przejdzie operację. A tuż po wybudzeniu przy pomocy swojej wspólniczki, rozprawi się z pilnującym go strażnikiem i wymknie się ze szpitala, dzięki czemu jego plan się powiedzie! W 2863 odcinku "Barw szczęścia" Rafał będzie już wolny i od razu zleci swoim ludziom obserwację Karoliny i Stańskich, na których postanowi się zemścić za to, że go tam wpakowali!

W 2863 odcinku "Barw szczęścia" Stański dowie się od Kodura (Oskar Stoczyński) o ucieczce Zabroskiego, co ogromnie zaniepokoi jego żonę. Bożena nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Rafał będzie chciał się zemścić, dlatego od razu zatrudni do ochrony Celinę (Orina Krajewska). Tyle tylko, że bandyta, dzięki swoim ludziom, będzie znał każdy ich krok i to wcale go nie zaskoczy. Tym bardziej, że na pierwszy swój cel i tak wybierze Karolinę, której nie wybaczy, że poszła na współpracę ze Stańskimi i wydała go przed policją. I to właśnie na niej w 2865 odcinku "Barw szczęścia" rozpocznie swoją zemstę!

Szczególnie, że w 2865 odcinku "Barw szczęścia" oprócz Celiny, Bożena i Bruno dostaną policyjną ochronę, ale Karolina już nie, choć sama również będzie obawiać się zemsty Rafała. Wówczas wciąż nieświadoma romansu męża z recepcjonistką, Stańska zaproponuje, aby wszyscy wspólnie wyjechali i ukryli się przed bandytą, ale finalnie ten pomysł nie dojdzie do skutku. A to dlatego, że w 2865 odcinku "Barw szczęścia" Różańska będzie musiała zjawić się z synem w przychodni i właśnie tam zaczai się na nią Zaborski! Rafał brutalnie zaatakuje Karolinę na oczach Dobromira, a następnie weźmie się za Stańskich! Tym bardziej, że w trakcie ostatniej rozprawy Bruno nie zostanie pozbawiony wolności, gdyż sąd orzeknie w jego sprawie jedynie prace społeczne. A jego były wspólnik nie pogodzi się z myślą, że znów sam musi płacić za wszystko najwyższą cenę!

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze