Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2859: Patryk i Agata zarażeni wirusem HIV?! Straszna wiadomość połączy ich na nowo

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" na Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) spadnie straszne nieszczęście! Jezierski i Pyrka spotkają w przychodni, aby zbadać krew, oboje będą podejrzewali, że zarazili się wirusem HIV. Po rozstaniu Agaty i Patryka oboje mieli innych partnerów seksualnych i okazuje się, że to się mogło dla nich źle skończyć! Podczas spotkania w przychodni w 2859 odcinku "Barw szczęścia" dawni narzeczeni zdobędą się na szczere wyznania. Czy wrócą do siebie w obliczu śmiertelnej choroby? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2859 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Patryk spotkają w fatalnych okolicznościach. O tym, że wredna choroba połączy ich na nowo pisaliśmy jako pierwsi. Teraz znamy szczegóły tej dramatycznej sytuacji. Jezierski i Pyrka wpadną na siebie w przychodni, gdzie będą chcieli się zbadać na obecność wirusa HIV. I choć nastroje będą mieli minorowe, właśnie w tej trudnej chwili zdobędą się na wyznania. Co sobie powiedzą dawni narzeczeni? 

Agata na widok Patryka w 2859 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast zacznie się tłumaczyć, że tak naprawdę nie ma powodu się badać, bo przecież nie sypia z każdym chłopakiem, którego spotka. Ale Patryk będzie wiedział, że rozmawiała z zarażonym Justinem (Jasper Sołtysiewicz), który i jego namówił do badania. A takiej choroby nie podejrzewa się u siebie bez powodu...

- Ja też nie szalałem. I nie sypiam na lewo i prawo - wyzna dawnej ukochanej Patryk w w 2859 odcinku "Barw szczęścia". Cytaty podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl. Kiedy Patryk zapyta Agatę dlaczego nie kupiła po prostu testu na HIV w aptece, Pyrka powie mu prawdę. 

- Akurat nie było... A nie chciałam czekać - szepnie zawstydzona Agata.

- A ja wolę zrobić test z krwi. Jest jednak pewniejszy - skomentuje Jezierski.

W tym momencie w 2859 odcinka "Barw szczęścia" Agata spojrzy Patrykowi prosto w oczy. Od razu będzie widziała, że jej były chłopak ma prawdziwe powody do obaw. 

- Jednak zaszalałeś? 

- W trakcie naszego związku zawsze byłem ci wierny, więc... to ciebie nie dotyczy. Po rozstaniu z Oliwką raz straciłem głowę. Lepiej sprawdzić - Patryk będzie całkiem szczery. 

Dokąd zaprowadzą te szczere wyznania Agatę i Patryka w w 2859 odcinku "Barw szczęścia"? Co wykażą ich testy? Czy połączy ich śmiertelna choroba, czy raczej odetchną z ulgą i znów rozejdą się w swoje strony? Przekonamy się już 12.10 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli – ZDJĘCIA, WIDEO

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Najnowsze