Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2854: Sławka i Patryk odkryją przerażającą prawdę o Justinie. Seks afera pogrąży Skotnickiego - ZDJĘCIA

2023-09-15 12:33

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) i Patryk (Konrad Skolimowski) dowiedzą się o dramacie w życiu Justina (Jasper Sołtysiewicz). Kanadyjczyk zwierzy się przyjacielowi i jego matce z seks afery, do której sam doprowadził. Okaże się, że może zapłacić zdrowiem a nawet życiem za jednorazową przygodę ze śliczną Mariką Sobol (Wiktoria Karbownik). Niestety na myślenie w 2854 odcinku "Barw szczęścia" będzie już za późno. Sławka i Patryk oniemieją na wieści od przyjaciela.

"Barwy szczęścia" odcinek 2854 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Sławka i Patryk będą w szoku w 2854 odcinku "Barw szczęścia". Justin pokaże się przyjaciołom w najgorszym stanie. Załamany i zdradzony po nocy z Mariką. Pozna dziewczynę w klubie, gdzie pojawi się także Agata (Natalia Zambrzycka). Dojdzie do flirtu z tajemniczą znajomą, a potem impreza przeniesie się do hotelu Stańskich. W jednym z pokoju Kanadyjczyk prześpi się z piękną Mariką, ale ona ucieknie tuż po obudzeniu się. Potem Sergiusz (Mateusz Burdach) uświadomi koledze, że Sobol to oszustka, nie mówi swoim partnerom o tym, że zaraża wirusem HIV! Powie mu, że również spał z Mariką, romansowali, a potem wyszło na jaw, że go okłamała i wcale nie powiedziała mu o HIV. Zrobiła to specjalnie...

Justin w 2854 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się Sławce i Patrykowi, że popełnił ogromny błąd. Pójdzie z nieznajomą do łóżka, bo mu się spodoba, nie pomyśli o zabezpieczeniu, a potem zacznie się martwić, czy został zarażony! Jezierscy nie będą mogli uwierzyć, że takie nieszczęście spadło akurat na Kanadyjczyka i od razu zapytają się, czy był już u lekarza. 

Justin chory na HIV?

Skotnicki wyjaśni Sławce i Justinowi, że poszedł się zbadać. Przy tej okazji wyzna lekarce, że Marika to niestety nie jedyna dziewczyna, z którą przespał się bez zabezpieczenia. Dopiero po fakcie dotrze do niego, jak duży błąd popełnił. Sławka i Patryk spróbują pocieszyć kolegę w 2854 odcinku "Barw szczęścia", ale niestety bez skutku. Mało tego, wkrótce wyjdzie na jaw, że Marika dobrze wie, że zaraża wirusem, ale po prostu się tym nie przejmuje. Specjalnie sypia z mężczyznami i nie informuje ich o problemie. Justin załamie się nad swoim losem. Co jeśli okaże się, że został zarażony? Jego świat ulegnie nieodwracalnej zmianie. 

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze