Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2852: Załamana Natalia zgłosi się o pomoc do matki. Małgorzata znajdzie sposób na Józefinę? - ZDJĘCIA

2023-10-03 10:28

W 2852 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) załamie się, bo Cezary (Marcel Opaliński) dalej nie przypomni sobie, że kiedyś tworzył z nią szczęśliwą parę. Matka Józefina (Elżbieta Jarosik) nadal skrzętnie ochroni syna, by nie uwierzył Zwoleńskiej. Nic nie da nawet plan prawniczki, by przemycić do szpitala pewien szczegół z zaręczyn, by w ten sposób pobudzić wspomnienia Rawicza. W 2852 odcinku "Barw szczęścia" dobita Natalia pójdzie do Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Ona znajdzie sposób na Józefinę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2852 - wtorek, 03.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2852 odcinku "Barw szczęścia" plan Natalii zawiedzie, załamana wróci do domu z czapką św. Mikołaja. To właśnie ta rzecz miałaby pobudzić wspomnienia Cezarego. Oczywiście, rozkręci się wielka afera, bo Józefina robi absolutnie wszystko, by syn nie odzyskał pamięci i wziął ślub z Sofią (Valeri Guliaieva), która także go oszukuje. Dobita Zwoleńska wróci do domu i zwierzy się Małgorzacie, że nie ma już pomysłów i siły do walki o narzeczonego. Niestety kłopoty pojawią się w momencie, kiedy do drzwi prawniczki zapuka policjant. W obecności Małgorzaty i Jerzego (Bronisław Wrocławski) powie o złożeniu zawiadomienia przez Józefinę o rzekome nękanie! Małgorzata wręcz wyśmieje funkcjonariusza, ale jemu wcale nie będzie do śmiechu. Cwana seniorka umyśli sobie, że załatwi prawniczkę, ale Zwoleńska tak łatwo się nie podda. Powie policjantowi, że przecież to Józefina jest niebezpieczna, to ona mąci i nastawia Cezarego z amnezją przeciwko światu.

- Klemens ci pomógł, chociaż trochę? - zapyta się Jerzy w 2852 odcinku "Barw szczęścia", kiedy córka wróci do domu.

- Trochę mi ulżyło, nawet po tym trochę popracowałam - uzna Natalia

- A to przesłuchanie na policji bardzo nieprzyjemne było? - zapyta Małgorzata, ale Zwoleńska zaprzeczy.

- Czyli jest tak jak mówiłaś, że Rawicz nie ma prawa o cokolwiek cię oskarżać?

- W zasadzie to nie ma żadnego znaczenia. Sama siebie oskarżam dużo skuteczniej niż jakikolwiek inny prokurator. - przyzna Natalia, niemal zalewając się łzami. Znalazłam tę czapkę w parku. Pójdę ją wyprać - westchnie prawniczka i spojrzy na rzecz, która miała przypomnieć Cezaremu o zaręczynach w Święta Bożego Narodzenia. Niestety kobieta znajdzie się w punkcie wyjścia i jeszcze narobi sobie kłopotów. 

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Kłamstwo Dominiki i Sebastiana. Tak urobią Mateuszka
Najnowsze