Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2851: Sofia doprowadzi do śmierci Cezarego?! Spisek skończy się dla ukochanego Natalii tragicznie - ZDJĘCIA

W 2851 odcinku "Barw szczęścia" nieustanna "opieka" Sofii (Valeri Guliaieva) nad Cezarym (Marcel Opaliński) zakończy się tragicznie. Czy zazdrosna była narzeczona spróbuje go zabić z zemsty za miłość do Natalii (Maria Dejmek)? Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik) nadal będzie okłamywała syna, który doznał amnezji w wyniku wypadku, że jego ukochaną jest Sofia i niebawem ma z nią wziąć ślub. Ale w 2851 odcinku "Barw szczęścia" Natalii uda się chwilę porozmawiać z Cezarym. Momentalnie pojawi się Sofia i on znów straci przytomność! Czy knująca mamuśka Cezarego doprowadzi do śmierci syna? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2851 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2851 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do straszliwego wypadku. Józefina Rawicz nadal nie będzie dopuszczała do syna jego narzeczonej Natalii i będzie kontynuowała fikcję, w której ma on się żenić z Sofią. Otumaniony Cezary będzie mieszkał z była narzeczoną, a tej prawdziwej nie będzie poznawał. Do czasu, bo w końcu Zwoleńska dotrze do niego i nareszcie wszystko stanie się jasne. Ale co na to Sofia?

Natalia w 2851 odcinku "Barw szczęścia" nie podda się i przepędzana przez Rawiczową sama zacznie obserwować ukochanego. Zwoleńskiej obca będzie zazdrość o Sofię, bo ona będzie miała świadomość, że Cezary nie poznaje jej przez uraz. Ta wytrwałość opłaci się Natalii, ale uruchomi lawinę straszliwych zdarzeń.

Kiedy Sofia w 2851 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi Cezarego na spacer, Natalii uda się upolować moment, w którym on przez chwilę będzie sam. Sofia jednak nie odejdzie daleko i kiedy znów się znajdzie przy Rawiczu, on nagle straci przytomność!

Skutek tego wszystkiego w 2851 odcinku "Barw szczęścia" będzie taki, że ukochany Natalii w ciężkim stanie trafi do szpitala. Matka Rawicza na widok Natalii na szpitalnym korytarzu wpadnie w prawdziwą furię i przepędzi ją z kliniki. Czy Józefina kiedykolwiek pojmie, ze jej syn może za jej chore spiski zapłacić życiem? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2850: Darek uratuje związek Natalii i Cezarego?! Malwina przechytrzy Józefinę

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze