Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2849: Żabcia zauroczy się w Mariuszu! Stanie z Kasią do walki o serce rolnika? - ZDJĘCIA

2023-09-13 14:37

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) będzie pod coraz większym wrażeniem Mariusza (Rafał Cieszyński). Tym bardziej, że rolnik osobiście pofatyguje się do "Feel Good", aby oddać jej szalik, który zostawi na imprezie w gminnej świetlicy. W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska zapozna sąsiada z Vincenzo (Alessandro Curti) i Żabcią (Hanna Klepacka) i szybko zrozumie, że to będzie błąd! A to dlatego, że przystojny Mariusz wpadnie w oko również i Ani, co niespecjalnie jej się spodoba! Do tego stopnia, że spróbuje ją od tego odwieźć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2849 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Kasia postanowi odwdzięczyć się Mariuszowi za ostatnią pomoc, gdy jej samochód ugrzęźnie w błocie, a rolnik uratuje ją z opresji. Tym bardziej, że przystojny sąsiad od razu wpadnie jej w oko, a jak tylko dowie się, że lubi gotować, gdyż natknie się na niego w gminnej świetlicy w czasie konkursu na najlepszą szarlotkę, to spodoba jej się jeszcze bardziej. Do tego stopnia, że w 2849 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl wręczy mu koszyk pyszności wprost ze słonecznej Sycylii, za co Mariusz będzie oczywiście dozgonnie wdzięczny. Szczególnie, że ich drogi prędko skrzyżują się po raz kolejny!

- Bardzo dziękuję! Pesto, pistacje, kapary... Włoskie? - zapyta Mariusz.

- Sprowadzamy ze wspólnikiem produkty spożywcze z Sycylii - wyjaśni Kasia.

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Mariusz odnajdzie szalik Kasi, który zaginie w gminnym ośrodku. Oczywiście, rolnik natychmiast skontaktuje się ze swoją nową sąsiadką i powie, że w każdej chwili może jej go podrzucić nawet do "Feel Good", w którym akurat będzie się znajdować. I tak Mariusz zjawi się tam w ciągu zaledwie kilku minut!

-  I tak wybierałem się do miasta... - przyzna rolnik, po czym doda - Poza tym byłem ciekaw tych sycylijskich specjałów, które pani zachwalała!

W tym momencie w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zapozna Mariusza z Vincenzem, który od razu zaproponuje, aby napili się wspólnej kawy. Oczywiście, rolnik nie odmówi tym bardziej, że będzie miał ze sobą swoją szarlotkę, z którą startował w gminnym konkursie!

- Nie odmówię. Tym bardziej że mam coś do kawy - uzna Mariusz.

Chwilę później w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo i Żabcia zaczną zajadać się ciastem, które bardzo im posmakuje. Jednak Ania zwróci jeszcze uwagę na jego wykonawcę, który podobnie jak Kasi, od razu wpadnie w oko! I już na osobności przyzna Sadowskiej, że jest pod ogromnym wrażeniem jej nowego sąsiada!

- W życiu bym nie pomyślała, że to rolnik... Przystojny jak z reklamy, zabawny i do tego piecze ciasta... - rozmarzy się Żabcia.

Tyle tylko, że jej komplementy w 2849 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie spodobają się Kasi, która poczuje ukłucie zazdrości! Wówczas Sadowska przypomni Ani, że pod kątem kulinarnym również i ona nie ma na co narzekać, z czego kelnerka oczywiście zda sobie sprawę i nie będzie wybrzydzać. Jednak przystojny Mariusz zrobi na niej takie wrażenie, że już nie będzie mogła doczekać się aż po raz kolejny go zobaczy!

- No, coś ty. Ja nie mówię tego w sensie, że Vincenzo coś brakuje. Tylko tyle, że Mariusz nie wygląda na typowego rolnika... Wiem, że mi się trafił chłopak miód malina, ale ten Mariusz całkiem fajny - podsumuje Ania.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze