Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2846: Przystojny Mariusz zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza?! Uratuje Sadowską z opresji

2023-09-01 12:00

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) pozna przystojnego Mariusza (Rafał Cieszyński) tuż po wyjeździe Łukasza (Michał Rolnicki) do Hiszpanii. Nowy sąsiad uratuje Sadowską z opresji, gdy jej auto ugrzęźnie w błocie w drodze do Brzezin i to w momencie, gdy będzie się ona śpieszyła na spotkanie z architektem. I choć pomoc serdecznego rolnika w 2846 odcinku "Barw szczęścia" nadejdzie szybko, to spotkanie i tak nie dojdzie do skutku. Jednak ani Kasia, ani Mariusz nie będą z tego powodu rozpaczać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barw szczęścia" odcinek 2846 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zostawi Kasię zupełnie samą i to chwilę przed tym jak umówią się na spotkanie z architektem, który zgodzi się zaprojektować ich dom w Brzezinach, zakupiony od Jankowskiego (Piotr Cyrwus) i Boreckiej (Małgorzata Osiej-Gadzina). A to dlatego, że Sadowski postanowi wyjechać do Hiszpanii, aby pomóc Paulince (Lena Jastrzębska) zaaklimatyzować się w miejscu, gdzie wspólnie z Izą (Agnieszka Warchulska) zatrzymają się na dłużej z racji fantastycznej oferty pracy Małek, którą teraz malarka zdecyduje się przyjąć. To sprawi, że w 2846 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska będzie musiała dotrzeć na spotkanie sama, co niestety nie skończy się dobrze i to ani dla ich domu, ani Łukasza, gdyż sama Kasia długo nie będzie narzekać!

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Kasia nie będzie w stanie pokonać kolein na polnej drodze, prowadzącej do Brzezin i ugrzęźnie w błocie! Oczywiście, Sadowska natychmiast skontaktuje się z ubezpieczycielem, ale mężczyzna poinformuje ją, że pomoc nadejdzie dopiero za kilka godzin, co dla śpieszącej się Kasi będzie gwoździem do trumny. Tyle, że wtedy pojawi się nadzieja, gdyż Sadowska dostrzeże nadjeżdżający traktor, a w środku przystojnego rolnika, który od razu zainteresuje się sprawą.

- A co tu się wydarzyło? - zapyta rolnik.

- To nie jest auto na taką drogę - stwierdzi Kasia, gdy przyzna się, że utknęła.

Wtedy w 2846 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zacznie usprawiedliwiać się przed rolnikiem, że zazwyczaj jeździ inną drogą, ale objazd pokierował ją właśnie w to miejsce. Jednak on uzna, że szkoda czasu na tłumaczenia i od razu przystąpi do akcji, lecz najpierw uzna za stosowne, aby przedstawić się swojej nowej znajomej.

- Nie ma co gadać, trzeba linę podczepić i ciągniemy - uzna, ale wcześniej poda Sadowskiej dłoń i doda - Mariusz, miło mi bardzo!

- Kasia... Może i byłoby mi miło, ale okoliczności nie pomagają - skwituje, czym wywoła uśmiech na twarzy rolnika.

- Co panią sprowadziło na ten wygwizdów? - zainteresuje się Mariusz.

W tym momencie w 2846 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska zdradzi Mariuszowi, że kupiła dom w Brzezinach, a on doskonale będzie wiedział, o którą posiadłość chodzi! I ogromnie się ucieszy, gdyż okaże się, że będą sąsiadami! Wówczas rolnik będzie mógł przystąpić do działania i szybko wyciągnie samochód Kasi, dzięki czemu będzie mogła ruszyć w dalszą drogę. Oczywiście, Sadowska będzie ogromnie wdzięczna Mariuszowi i postanowi się odwdzięczyć, ale nie będzie świadoma tego, że okazja ku temu nadarzy się szybciej niż myśli! A to dlatego, że zadzwoni do niej architekt i poinformuje ją, że już dłużej nie może czekać!

- Stracił pan przeze mnie mnóstwo czasu - zauważy Kasia.

- Niech się pani nie martwi. Jak nie ten, to inny - pocieszy ją Mariusz.

Wówczas w 2846 odcinku "Barw szczęścia" Mariusz zaproponuje, aby wspólnie pojechali do pobliskiej remizy, aby doprowadzić samochód Kasi do porządku. Przystojny sąsiad nawet nie będzie próbował ukryć, że Sadowska wpadła mu oko i zaprosi ją na kawę, a ona również nie pozostanie obojętna! A to dlatego, że przystojny rolnik spodoba się i jej! Czy zniszczy on małżeństwo Sadowskich? Przekonamy się już niebawem!

- Powinna pani ze mną jechać - wypali nagle, po czym doda - A poza tym nowym sąsiadom należy się porządny chrzest... Cieszę się, że ktoś wreszcie kupił dom po Jankowskim. Żal było patrzeć, jak niszczał...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze