Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Łukasz wyprowadzi się do Hiszpanii! Zostawi Kasię i Ksawerego przez wielką szansę - ZDJĘCIA

2023-08-29 14:18

To już pewne! Łukasz (Michał Rolnicki) podejmie trudną decyzję w 2844 odcinku "Barw szczęścia". Zadecyduje o wyjeździe do Hiszpanii, a w słonecznej Barcelonie pojawi się bez Kasi (Katarzyna Glinka). Górka początkowo nie dowie się o szokującej decyzji męża, który postanowi działać spontanicznie. W 2844 odcinku "Barw szczęścia" pokieruje się dobrem Paulinki (Lena Jastrzębska) i to właśnie ze względu na córkę, postanowi przenieść się za granicę. Jak zareaguje Kasia, że Sadowski zostawia ją i Ksawcia (Bartosz Gruchot)?

"Barw szczęścia" odcinek 2844 nowego sezonu - czwartek, 21.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Szokująca decyzja Łukasza w 2844 odcinku "Barw szczęścia" zmieni losy jego związku z Kasią. Sadowscy mieli skupić się na nowym domu, o który toczyli niemały spór. Nowy sezon "Barw szczęścia" przyniesie jednak inne problemy, bo przecież pod koniec minionych odcinków hitu TVP2 padła informacja o śmierci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). Pewnym jest, że Kasia i Łukasz będą musieli przejść żałobę po Górce i dopiero potem ruszyć do przodu ze swoimi planami. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, to wcale nie okaże się proste. Łukasz zadecyduje, że wyjeżdża do Hiszpanii! 

Dlaczego Sadowski znajdzie się w słonecznej Barcelonie? Wszystko przez życiową szansę, którą otrzyma Iza (Agnieszka Warchulska). Propozycja pracy okaże się tak kusząca, że kobieta postanowi zabrać Paulinkę i wyjechać. To bardzo nie spodoba się dziewczynce, która za nic nie zgodzi się na wyjazd z Warszawy, z daleka od bliskich i Łukasza. Pojawi się jednak pewne wyjście z tej sytuacji, które zaproponuje sam dziennikarz. 

Łukasz postanowi wyprowadzić się do Hiszpanii w 2844 odcinku "Barw szczęścia"

- (...) Mówiłaś, że Hiszpania to zamknięty temat. Dla dobra Pauliny... Że nie będziesz jej ciągała po Europie - cytuje wspomniany portal, a Łukasz przypomni Izie, że miała nie przyjmować oferty. 

- Chciałabym, żeby Paulinka pojechała ze mną - westchnie Małek w 2844 odcinku "Barw szczęścia".

- Ona nie chce - wtrąci się Kasia, ale nie będzie mowy, by kobieta wyjechała bez dziecka. 

- Ledwo przerobiliśmy ten temat. Setki rozmów... Za i przeciw, a teraz wracamy do punktu wyjścia. Nie możesz zmieniać zdania w takich poważnych sprawach - wypunktuje jej Łukasz. 

Ostatecznie okaże się, że Łukasz ma pewien plan. Dla dobra córki będzie gotowy wyjechać na jakiś czas do Barcelony, by dziewczynka poczuła się bezpiecznie i nie upierała się przy zostaniu w Warszawie. 

- Chcę być blisko... wszystkich. Nie tylko blisko ciebie, ale też taty, Kasi i Ksawerego. Wszystkich - powie rozżalona Paulinka. - Nie chcę się z nimi rozstawać - doda szczerze, po czym Sadowski podejmie decyzję o wyjeździe. Kasia z pewnością nie zachwyci się pomysłem, że mąż ma lecieć do Barcelony z Izą i Paulinką, a zostawi ją i Ksawca samych. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze