Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2849: Wanda odbije Żabci Vincenza?! Zasypie ją komplementami - ZDJĘCIA

2023-09-12 13:53

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Wanda (Beata Fido) ponownie zjawi się w "Feel Good", aby dokończyć swoją kontrolę skarbową. Tym bardziej, że uwagę Halickiej szczególnie przykują podejrzane wpłaty na konto Vincenza (Alessandro Curti), które nie będą miały pokrycia w fakturach! Wówczas w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Sycylijczyk zda sobie sprawę, że jest na straconej pozycji, dlatego zmieni swoją taktykę wobec kontrolerki i zacznie ją podrywać. A jego komplementy tak podziałają na Halicką, że zdecyduje mu się pomóc! Ale czy poprzestanie wyłącznie na tym? Żabcia (Hanna Klepacka) nie będzie miała wątpliwości! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2849 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Halicka wróci do "Feel Good", aby tym razem przyjrzeć się dokumentom Vincenza. Szczególnie, że Sycylijczyk mocno nagrabi sobie u niej po ostatniej wizycie, gdy w jej obecności zacznie wychwalać erotyczne zalety małż i wtedy cały czar smacznego jedzenia, którym poczęstuje ją i Mariolę Gabałę (Jadwiga Wianecka) pryśnie. Tym bardziej, że przed lokalem na kontrolerki będzie czekać niemiła niespodzianka, gdyż ktoś przebije oponę w ich samochodzie. To wszystko sprawi, że w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Wanda nie odpuści i teraz obierze sobie za cel faktury, które również wydadzą jej się podejrzane!

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo jak podaje swiatseriali.interai.pl już będzie czekał na wizytę Wandy. Sycylijczyk wręczy jej wszystkie niezbędne dokumenty i od razu spróbuje jej się przypodobać, gdyż doskonale zda sobie sprawę, że ma w nich spory bałagan, gdyż papierkowa robota akurat nie jest jeego konikiem!

- Jestem przygotowany - oznajmi Vincenzo, po czym wskaże jej stolik i poda dokumenty, które Wanda od razu zacznie przeglądać - Podziwiam panią. Ja nie mam głowy do papierów...

- Widać - zakpi z niego.

W tym momencie w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo zacznie się tłumaczyć, że to wynika z jego pochodzenia, ale Wanda szybko obali jego argument!

- To nasza wada narodowa. Włosi to jest żywioł, pasja. Niemcy to co innego. Albo Austriacy - stwierdzi Sycylijczyk.

- Nie ma reguły. Znam Włochów, którzy mają porządek w papierach i Niemców, którzy mają bałagan - zgasi go Halicka.

Wtedy w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo zda sobie sprawę, że znów jest na przegranej pozycji, dlatego uzna, że musi ponownie wkupić się w łaski Wandy słodkościami! Sycylijczyk postawi przed nią szarlotkę, a także zaproponuje kawę, na co kontrolerka oczywiście przystanie, gdyż włoskie specjały szczególnie przypadną jej do gustu. Wówczas Halicka uśmiechnie się zalotnie, co z kolei nie przejdzie uwadze zazdrosnej Żabci, która zaprosi ukochanego na poważną rozmowę w cztery oczy!

- Nie podoba mi się, co się dzieje przy waszym stoliku... Przecież ty ją normalnie kokietujesz - wyrzuci mu Ania, ale Vincenzo wyjaśni, że robi to wyłącznie w interesie lokalu, co jednak jej nie uspokoi - Jeszcze sobie baba pomyśli, że chcesz ją poderwać i będą problemy!

Tyle, że miłe chwile w 2849 odcinku "Barw szczęścia" nie potrwają długo, gdyż tuż po zjedzeniu słodkości Wanda dopatrzy się poważnych niezgodności! Halicka zauważy, że na konto Vincenzo wpłynęły pieniądze, które nie mają pokrycia na żadnych fakturach, przez co zrobi się problem. Jednak kontrolerka będzie pod takim wrażeniem Vincenzo, że nie postanowi mu pomóc, za co Sycylijczyk oczywiście się odwdzięczy! A to z kolei znów nie spodoba się Ani, która już nie będzie mogła słuchać tego jak jej ukochany obsypuje komplementami inną kobietę!

- Wykonałem kilka usług cateringowych, za które mogłem nie wystawić faktury - wyjaśni Sycylijczyk.

- Próbował pan ukryć dowody - stwierdzi Halicka.

- Czyli koniec? Będę musiał zamknąć biznes - przerazi się nie na żarty.

- Nie. Złoży pan obszerne wyjaśnienia, przeprosi i może wybrniemy z tego. Pomogę panu - zaoferuje Wanda.

- Pani jest aniołem! Pani jest moim światełkiem w tunelu - krzyknie uradowany.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze