Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2847: Natalia powie Cezaremu całą prawdę o związku. Rawicz jej nie uwierzy! - ZDJĘCIA

2023-09-25 20:53

Natalia (Maria Dejmek) zawalczy o Cezarego (Marcel Opaliński) w 2847 odcinku "Barw szczęścia", kiedy to wedrze się do niego do szpitala, gdzie nie chce widzieć jej Józefina (Elżbieta Jarosik). Niestety matka z Sofią (Valeri Guliaieva) uknuły plan, który opiera się na wmówieniu Rawiczowi, że to Sofia jest jego narzeczoną. Mężczyzna przez amnezję nie da rady myśleć samodzielnie, a słowo Józefiny stanie się jedynym źródłem informacji na temat ostatnich wydarzeń. Natalia w 2847 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje przypomnieć ukochanemu kim jest, niestety z marnym skutkiem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2847 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia w 2847 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie sposób, by chociaż na chwilę dostać się do szpitala do Cezarego. Pomimo tego, że to jej się ostatnio oświadczał, podła Józefina wykorzystała wypadek syna, jego amnezję i zagubienie, by wmówić mu głupoty. Sofia udaje, że nadal są razem, że jedynie się pokłócili i planują się pobrać. Niestety słowa matki i rzekomej narzeczonej będą jedynym źródłem informacji o tym, jak wyglądało życie mężczyzny przed wypadkiem. Rawicz nie będzie miał podstaw, by nie wierzyć Józefinie, a Natalia coraz bardziej załamie się na myśl, że traci ukochanego już bezpowrotnie. 

Dlatego też, w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska zakradnie się do szpitala i wbrew zakazom Józefiny, znajdzie się przy łóżku Cezarego. Spróbuje uświadomić go, że to w niej się zakochał i to z nią miał tworzyć przyszłość. - Cezary, ja wiem, że po wypadku masz kłopoty z pamięcią, ale spróbuj sobie przypomnieć, błagam... - powie zdesperowana Natalia w 2847 odcinku "Barw szczęścia". Zacznie pokazywać ukochanemu zdjęcia, ale on ledwo na nie spojrzy. 

- Nic nie pamiętam, przepraszam... Rozumiem, że się znamy, ale naprawdę nic nie pamiętam - ostro oznajmi Rawicz. 

Natalia nie przekona Cezarego, że jest jej narzeczonym

Plan Zwoleńskiej nie powiedzie się. W 2847 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Rawicz jest wrogo nastawiony do słów prawniczki. Zwoleńska spróbuje znaleźć telefon ukochanego, ale nie przewidzi, że Józefina już o tym pomyślała i wykasowała zdjęcia z komórki syna. Mało tego, Natalia nie będzie miała za dużo czasu sam na sam z Rawiczem, bo pielęgniarka każe jej wyjść z pomieszczenia. Na korytarzu na Natalię natknie się Józefina, oskarży ją o nękanie. Pokłócą się na całego, a seniorka nadal będzie wmawiać synowi, że prawniczka nic dla niego nie znaczyła. 

- (...) Jaka stalkerka, mamo... Pokazywała mi zdjęcia, byliśmy razem we Włoszech - powie Rawicz w 2847 odcinku "Barw szczęścia", nie bardzo wierząc, że Zwoleńska to wredna kłamczucha. 

- Właśnie i odczepić się nie chce... Wiesz co, nawet nie będę ci mówić co nawyprawiałeś. Tylko przy Sofii ani słowa, bo dopiero jej będzie przykro - uzna Józefina i znów okłamie syna na temat tego, że romansował z Natalią, ale szybko się otrząsnął, wrócił do Sofii, a Zwoleńska to patologiczna kłamczucha. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze