Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2844: Cezary po wypadku w szpitalu! Natalia nie dowie się od Józefiny, czy Rawicz przeżyje - ZDJĘCIA

2023-09-21 20:06

Cezary (Marcel Opaliński) z "Barw szczęścia" w 2844 odcinku nie zginie w wypadku, ale jego stan będzie poważny, a rokowania lekarzy po operacji Rawicza doprowadzą Natalię (Maria Dejmek) i Józefinę (Elżbieta Jarosik) do rozpaczy! Dopiero po kilku godzinach od upadku z konia ciężko ranny w głowę Cezary trafi do szpitala. Matka Rawicza w 2844 odcinku "Barw szczęścia" nawet nie zawiadomi Natalii, że jej ukochany może umrzeć! Zwoleńska dowie się o wypadku Cezarego od Klemensa (Sebastian Perdek). W szpitalu Józefina nie odezwie się do Natalii, nie powie narzeczonej syna co z Cezarym, czy przeżyje. A to dopiero początek koszmaru. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2844 - czwartek, 21.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Cezarego w 2844 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała fatalne skutki przede wszystkim dla Natalii, która straci narzeczonego, bo Rawicz nie będzie miał pojęcia kim ona dla niego jest. Ale zanim po operacji Cezarego lekarz przekaże Józefinie, Sofii (Valeri Guliaieva) i Natalii, że Rawicz cierpi na zaburzenia pamięci, nie pamięta ostatnich kilku lat swojego życia, wszyscy przeżyją koszmarne chwile.  - On się nie ruszał... Wyglądał jak... - powie roztrzęsiona Józefina do Sofii gdy w 2844 odcinku "Barw szczęścia" będzie jeszcze trwała operacja jej syna. - Nie! Niech pani tak nie mówi! Ratownicy mówili, że żyje!

- Ja tego nie wytrzymam! On jest całym moim życiem! - matka Cezarego zacznie lamentować, a Sofia będzie pocieszała niedoszłą teściową, że wszystko będzie dobrze.

Żadna z nich w 2844 odcinku "Barw szczęścia" nie zadzwoni do Natalii z wiadomością, że Cezary miał wypadek, leży w szpitalu, przeszedł operację i nie wiadomo czy przeżyje. O tragedii, która spotkała narzeczonego Natalia dowie się od Klemensa. Natychmiast pojedzie do szpitala, gdzie Józefina będzie ją traktowała jak powietrze. Nie odezwie się do ukochanej syna ani słowem. To Sofia opowie Zwoleńskiej jak doszło do wypadku, o obrażeniach Cezarego i operacji.

A kiedy Rawicz w 2844 odcinku "Barw szczęścia" odzyska przytomność okaże się, że stracił pamięć, nie pamięta ostatnich kilku lat swojego życia. - Pacjent był bardzo zdezorientowany i przekonany, że jest w Anglii. Zresztą chyba mieszkał tam - przekaże Natalii, Józefinie i Sofii lekarz. - Tak, mieszkaliśmy tam cztery lata - doda Sofia, a matka Cezarego wspomni, że jej syn wrócił z Anglii rok temu!

- Ze wstępnych badań wynika, że pacjent ma zaburzenia pamięci. W okolicach skroni doszło do silnego uderzenia. Powstał krwiak, który uciska płat czołowy w mózgu. To jest rejon ośrodka pamięci. I stąd te zaburzenia...

- Jakie są rokowania? - zapyta Natalia w 2844 odcinku "Barw szczęścia" - Na tym etapie trudno jednoznacznie opiniować. Jak na razie nie ujawniły inne neurologiczne problemy. Krwiak będzie leczony zachowawczo... - diagnoza lekarza nie pozbawi Natalii nadziei, że jej narzeczony dojdzie do siebie i odzyska pamięć. Ale nie przewidzi tego, że czekają ją długie tygodnie rozłąki z ukochanych, że Józefina wykorzysta amnezję syna, żeby rozdzielić go z narzeczoną, wmówić mu, że cały czas jest z Sofią. 

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Najnowsze