Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2845: Wielkie oszustwo matki Rawicza. Cezary straci pamięć i uwierzy, że żeni się z Sofią – ZDJĘCIA

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik) dopuści się strasznego oszustwa wobec swojego ciężko chorego syna. Cezary (Marcel Opaliński) straci pamięć w wyniku upadku z konia po awanturze z matką w 2843 odcinku serii. Niestety Rawiczowa wykorzysta ten fakt i jeszcze w szpitalu zacznie wmawiać własnemu synowi, że jego narzeczoną jest Sofia (Valeri Guliaieva)! A on w 2845 odcinku "Barw szczęścia" w to uwierzy... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2845 - środa, 22.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia (Maria Dejmek) o wypadku Cezarego, który wydarzy się w 2843 odcinku "Barw szczęścia" dowie się dopiero dwa odcinki później. W 2845 odsłonie serialu dopiero Klemens (Sebastian Perdek) poinformuje narzeczoną Rawicza, w jakim ciężkim znalazł się on stanie. Do tego momentu, ani Józefina, ani tym bardziej Sofia (Valeria Guliajewa) nie raczą powiadomić Natalii o tragedii jej ukochanego. Okazuje się, że oprócz oczywistego powodu - obie nie znoszą Zwoleńskiej - kryje się za tym jeszcze paskudniejsza afera!

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zjawi się natychmiast w szpitalu, gdzie o stanie narzeczonego powie jej Sofia. - Cezary spadł z konia, złamał rękę, uderzył się w głowę. Był nieprzytomny, jak został znaleziony przez naszego masztalerza. Długo leżał w lesie... Jest już po operacji. Czekamy aż się wybudzi - powie jej była narzeczona Cezarego, traktując Natalię jak intruza!. Dialogi podał jako pierwszy portal swiatseriali.interia.pl. 

Tymczasem Józefina w 2845 odcinku "Barw szczęścia" dowie się od lekarzy, że Cezary w wyniku wypadku doznał amnezji. Trudno będzie określić, jak poważne i głębokie jest zaburzenie pamięci Rawicza. I co zrobi zatroskana matka w tej sytuacji? Postanowi ten fakt wykorzystać i okrutnie oszuka własnego syna!

- Pacjent jest zdezorientowany, przekonany, że jest w Anglii, w której zdaje się mieszkał jakiś czas - powie lekarz.

- Ale przecież on wrócił z Anglii rok temu - zamyśli się Józefina.

- To wynik wypadku, tak? - zapyta przerażona Natalia, a lekarz potwierdzi. Zdaniem medyka utrata pamięci Cezarego, spowodował krwiak, który uciska na płat czołowy mózgu.

W tym momencie 2845 odcinka "Barw szczęścia" Józefina zażąda widzenia sam na sam z synem. Zapewne już będzie miała w głowie plan, jak oszukać własne dziecko! Rawiczowa natychmiast zorientuje się, że Cezary nie pamięta ostatniego roku swojego życia!

- Powoli wszystko sobie przypomnisz. Ja ci pomogę - obieca kochana mamusia. - I nie tylko ja - wskaże na stojącą w drzwiach Sofię.

Na widok byłej narzeczonej Rawicz uśmiechnie się w 2845 odcinku "Barw szczęścia".

- Kochanie... Jak dobrze, że jesteś. No chodź do mnie - poprosi otumaniony Cezary.

Kiedy Józefina w 2845 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy stojącą na szpitalnym korytarzu smutną Natalię, zabroni jej odwiedzin Cezarego. Rawiczowa oznajmi, że jej syn sam zadecydował, kto może go odwiedzać.

- Widocznie nie uważa pani za nikogo bliskiego - zatriumfuje Józefina.

Rawicz w 2845 odcinku "Barw szczęścia" faktycznie nie będzie miał pojęcia, kim jest Natalia. A jego matka postanowi zrobić wszystko, by nigdy sobie tego nie przypomniał. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2843: Kodur odkryje przerażającą prawdę o Mirku! Syn Damiana posunie się do ostateczności

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Najnowsze