Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2843: Kodur odkryje przerażającą prawdę o Mirku! Syn Damiana posunie się do ostateczności

2023-08-31 9:53

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Marcin (Oskar Stoczyński) przejrzy Mirka (Oliwier Kozłowski)! Kodur zajmie się zgłoszeniem Wójcika przeciwko Bogusi (Halina Bednarz) i Danki (Lidia Niewęgłowska) w sprawie wybicia szyby w jednym z lokali i szybko dostrzeże pewną nieprawidłowość! W 2843 odcinku "Barw szczęścia" inspektor odkryje, że pijane kobiety zostały wrobione w przestępstwo, a prawdziwego sprawcy trzeba szukać, gdzie indziej! I nie dość, że prędko go znajdzie, to jeszcze przejrzy jego motywy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2843 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zajmie się sprawą Bogusi i Danki, które Mirek oskarży o wybicie witryny w jednym z lokali. I choć pijane koleżanki nie będą sprawczyniami tego zdarzenia, to Wójcik postanowi je w nie wrobić, gdy babcia odmówi mu zwrotu ukradzionych i zastawionych w lombardzie rzeczy. Tym bardziej, że Bogusia już będzie miała poważne problemy z prawem, gdy chwilę Mirek zawiadomi policję o jej kradzieży karty płatniczej i cennych rzeczy z mieszkania Damiana, co sam Wójcik również potwierdzi. A to tylko dlatego, że jego matka nie wykaże żadnej skruchy! Jednak w 2843 odcinku "Barw szczęścia" Damian będzie miał poważne pretensje do syna, że ponownie naśle na jego matkę policję i to znów bez jego wiedzy!

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" Mirek postanowi śledzić Bogusię i na własne oczy zobaczy jak właściciel wyrzuca ją i Dankę z lokalu, w którym chwilę później ktoś wybije witrynę. Oczywiście, Wójcik zgłosi na policji, że stoi za tym jego babcia, choć to wcale nie będzie prawda i Kodur szybko to odkryje. Mimo wszystko będzie musiał dopełnić swoich obowiązków i w związku z oskarżeniem Mirka w 2843 odcinku "Barw szczęścia" ponownie zatrzyma Bogusię do wyjaśnienia sprawy. A następnie sam uda się na miejsce zdarzenia, gdzie natknie się na samego Wójcika, co już mu da dużo do myślenia, kto tak naprawdę za wszystkim stoi!

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Marcin domyśli się, że to nie Bogusia, a Mirek stoi za wybiciem witryny w lokalu! Co więcej, Kodur szybko odkryje, co kierowało Wójcikiem do złożenia fałszywego oskarżenia na policji w sprawie swojej babci. W 2843 odcinku "Barw szczęścia" inspektor będzie przekonany, że syn Damiana zrobił to celowo, aby w ten sposób zmusić seniorkę do odstawienia alkoholu i powrotu na odwyk, z którego ucieknie tuż po przywiezieniu jej na miejsce. A to, że babcia nie będzie chciała oddać mu skradzionych przedmiotów tylko zaogni całą sytuację i posunie Mirka do ostateczności!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze