Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2841: Mirek doniesie na Bogusię policji! Damian wkopie własną matkę - ZDJĘCIA

2023-08-30 12:18

W 2841 odcinku "Barw szczęścia" Mirek (Oliwier Kozłowski) zawiadomi funkcjonariuszy o kradzieży Bogusi (Halina Bednarz) wbrew woli Damiana (Michał Lesień-Głowacki). Oczywiście, Wójcik nie będzie zadowolony z zachowania syna, jednak gdy w końcu odnajdzie kompletnie pijaną matkę w towarzystwie Danki (Lidia Niewęgłowska), to szybko zmieni zdanie! A to dlatego, że w 2841 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia nie okaże żadnej skruchy, przez co Damian sam wezwie na nią policję! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2841 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2841 odcinku "Barw szczęścia" Mirek zjawi się na komisariacie, aby donieść na własną babcię! Zdradzamy, że przed pójściem na odwyk w prywatnej klinice, którą z resztą Bogusia szybko opuści, okradnie własnego syna! Matka Damiana zabierze nie tylko kartę płatniczą Wójcika, ale również wyniesie najcenniejsze rzeczy z jego mieszkania, które następnie zastawi w lombardzie, aby mieć pieniądze na alkohol. Niestety, Damian i Mirek zorientują się wszystkiego po fakcie, a na dodatek dowiedzą się, że Bogusia uciekła z odwyku i ślad po niej zaginął. Wówczas Wójcikowie wściekną się nie na żarty. Do tego stopnia, że w 2841 odcinku "Barw szczęścia" Mirek nawet zawiadomi o kradzieży policję, ale zrobi to wbrew woli swojego ojca!

Tyle tylko, że w 2841 odcinku "Barw szczęścia" Damian szybko zrozumie, że Mirek postąpił dobrze. A to dlatego, że chwilę później wspólnie z synem odnajdą kompletnie pijaną Bogusię w towarzystwie Danki, przez którą matka Damiana wróci do picia. Niestety, kobieta nie będzie miała żadnych wyrzutów sumienia i nie wykaże skruchy, przez co cierpliwość Wójcika się skończy! W 2841 odcinku "Barw szczęścia" Damian sam chwyci za telefon i zadzwoni po patrol policji, czym wkopie własną matkę, gdyż funkcjonariusze zgarną ją i zatrzymają za kradzież w areszcie!

Jednak już w 2842 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia wyjdzie z aresztu i od razu popadnie w konflikt z Mirkiem. Wnuk zacznie żądać od babci zwrotu skradzionych i zastawionych w lombardzie rzeczy, ale zostanie odprawiony z kwitkiem. To sprawi, że młody Wójcik zdecyduje się śledzić Bogusię, a dzięki temu stanie się świadkiem sytuacji, w której wspólnie z Danką wpakują się w poważne tarapaty! I oczywiście w 2842 odcinku "Barw szczęścia" postanowi to przeciwko niej wykorzystać i ponownie zawiadomi o całym zdarzeniu policję, ale nie przewidzi jednego! A mianowicie, że Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) go przejrzy i wszystko pójdzie na marne, gdyż prawda wyjdzie na jaw!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze