Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2847: Cezary po wypadku nie rozpozna w Natalii narzeczonej! Józefina oszuka syna, że to stalkerka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-06 20:47

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) przechytrzy Józefinę (Elżbieta Jarosik) i dostanie się do Cezarego (Marcel Opaliński) do szpitala, ale Rawicz po wypadku i utracie pamięci nie rozpozna w niej swojej narzeczonej! Upiorna matka Rawicza usunie z jego telefonu wspólne zdjęcia z Natalią, a potem wmówi mu, że Zwoleńska to tylko jego była kochanka, stalkerka, która go prześladuje. Cierpiący na amnezję Cezary w 2847 odcinku "Barw szczęścia" uwierzy matce, a nie Natalii, która pokaże mu pierścionek zaręczynowy, ale nie przywoła żadnych wspomnień. Plan Józefiny będzie zakładał ciąg dalszy. Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2847 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Matka Cezarego w 2847 odcinku "Barw szczęścia" nie cofnie się przed niczym, żeby Natalia przestała być częścią życia Rawicza, nigdy nie została żoną jej jedynego syna! Wykorzysta do tego amnezję Cezarego po tragicznym wypadku, upadku z konia, który doprowadzi u niego do utraty wspomnień z ostatnich kilku miesięcy. Rawicz po wypadku będzie pamiętał Józefinę i byłą ukochaną Sofię (Valeri Guliaieva), ale nie Natalię, ich związek, który rozwinął się dość szybko i romantyczne zaręczyny w Wigilię! 

Na taki przebieg wydarzeń w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" tylko będzie czekała Józefina. Nie dość, że Rawicza nie dopuści Natalii do syna, to jeszcze ściągnie do szpitala Sofię, żeby wmówić mu, że to ona jest jego przyszłą żoną.

Zdesperowana Natalia dopiero w 2847 odcinku "Barw szczęścia", pod nieobecność Józefiny, zakradnie się do szpitalnego pokoju Cezarego. Zrobi, co w jej mocy, by przekonać ukochanego, że są razem, ale Rawicz jej nie pozna. - Jestem twoją narzeczoną...

- Coś się pani pomyliło. Mam już narzeczoną - wyjaśni Cezary, a Natalia w 2847 odcinku "Barw szczęścia" wyciągnie pierścionek zaręczynowy i wspomni o zdjęciach w jego telefonie z zaręczyn. - Nie mam telefonu. Nie wiem, gdzie jest. Nic nie wiem... - usłyszy w odpowiedzi. Zwoleńska nie będzie wiedziała, że Rawiczowa usunie w tym czasie wszystkie ich wspólne zdjęcia z telefonu syna. 

A kiedy zobaczy Natalię przy łóżku Cezarego w 2847 odcinku "Barw szczęścia" wywoła skandal w szpitalu. Każe Zwoleńskiej natychmiast opuścić szpital, nawet pielęgniarki przekona, że Natalia to niebezpieczna stalkerka. - Niech pani przestanie nachodzić mojego syna! Ja to zgłoszę na policję - postraszy swą niedoszłą synową. Ale Natalia gróźb Józefiny się nie przestraszy. Uprzedzi ją, że fałszywe zawiadomienie o przestępstwie jest karane. Józefina wścieknie się na całego.

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Józefina wmówi także Cezaremu, że Natalia go prześladuje, że mieli krótki romans, ale była kochanka nie chce zostawić go w spokoju. - Sofii będzie przykro. Nawet nie wiesz, ile ta kobieta nam krwi napsuła. Ani słowa o niej!- wyszepcze.

Ale na tym Józefina nie skończy, bo w 2847 odcinku "Barw szczęścia" zawiezie rzeczy Cezarego do mieszkania Sofii. Bez większego trudu namówi ją, żeby dalej odgrywała rolę obecnej narzeczonej jej cierpiącego na amnezję syna. - On jest przekonany, że jesteście razem!

- Chce pani powiedzieć, że on tu ze mną zamieszka?  - Sofia nie będzie pewna, czy to dobry pomysł, ale Rawicza nie uzna jej sprzeciwu. - Przecież go kochasz, chcesz z nim być, więc nad czym się tu zastanawiać.

W pewnym momencie w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Sofię ogarną wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa, na którym ucierpi nie tylko Cezary, ale i Natalia, z którą przecież jest zaręczony. - To nie jest w porządku ani wobec niego, ani wobec Natalii...- Ona mnie nie obchodzi! - matka Cezarego nie będzie jednak wcale myślała o Zwoleńskiej, której szczerze nienawidzi.

W następnych odcinkach "Barw szczęścia" Józefina i Sofia dalej będą okłamywać Cezarego, który nadal nie przypomni sobie Natalii i będzie musiał zamieszkać ze swoją byłą.

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Najnowsze