Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2846: Cezary wróci do Sofii! Taki będzie ostateczny koniec jego związku z Natalią - ZDJĘCIA

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie już nadziei dla Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego (Marcel Opaliński). Rawicz wróci w objęcia Sofii (Valeri Guliaieva), a jego toksyczna, podła matka Józefina (Elżbieta Jarosik) dosłownie oszaleje do reszty ze szczęścia. Zwoleńska nie znajdzie sposobu, aby dotrzeć do ukochanego, więc Cezary ze szpitala wróci do domu już z Sofią. Jak do tego dojdzie w 2846 odcinku "Barw szczęścia"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2846 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Józefina Rawicz będzie mogła otwierać szampana. Jej spisek przeciwko Natalii okaże się pełnym sukcesem, bo jej syn wróci w objęcia byłej narzeczonej Sofii! Wszystko zacznie się od groźnego wypadku Cezarego, który po awanturze z matką uda się na przejażdżkę konną i już niej nie wróci. Klacz zrzuci jeźdźca i Rawicz wyląduje w szpitalu. Tam, niestety straci pamięć...

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Józefina podejmie decyzję, że skoro jej syn doznał amnezji, ona "odkręci" jego miłość do Natalii Kiedy Cezary wybudzi się ze śpiączki, mamusia przyprowadzi mu Sofię i wmówi mu, że właśnie mają się pobrać! Skutki tego czynu zobaczmy w kolejnych odcinku serii.  

Tak zmanipulowany Rawicz w 2846 odcinku "Barw szczęścia" będzie tulił się do Sofii, którą rozpozna. Kiedy Natalii uda się wreszcie przebrnąć przez kordon złożony z jego matki i eks narzeczonej, on jej nie pozna. Skutek tego będzie taki, że Cezary wróci do domu z Sofią i czas cofnie się do momentu sprzed ich zerwania. Czy Natalia straci ukochanego bezpowrotnie?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2850: Bruno nie wytrzyma bez Karoliny! Zostawi dla niej Bożenę - ZDJĘCIA

Listen on Spreaker.
Najnowsze