Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2844: Józefina i Sofia zmówią się przeciwko Natalii! Dowie się o wypadku Cezarego jako ostatnia - ZDJĘCIA

2023-09-01 14:25

W 2844 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) przejdzie operację po upadku z konia. W szpitalu o życie Rawicza będą drżały Józefina (Elżbieta Jarosik) i Sofia (Valeri Guliaieva), które nie raczą poinformować o całym zdarzeniu Natalii (Maria Dejmek) i oczywiście nie zrobią tego bez przyczyny. A to dlatego, że matka i była narzeczona Cezarego zmówią się przeciwko niej już wcześniej, przez co Zwoleńska dowie się o wszystkim jako ostatnia w 2844 odcinku "Barw szczęścia" i to w dodatku od Klemensa (Sebastian Perdek)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2844 - czwartek, 21.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2844 odcinku "Barw szczęścia" Cezary wyląduje na sali operacyjnej po tragicznym w skutkach upadku z konia. Zdradzamy, że Rawicz uderzy głową w leżący kamień, przez co straci przytomności i zostanie odnaleziony dopiero po jakimś czasie przez stajennego, w związku z czym jego życie będzie zagrożone. Oczywiście, w szpitalu natychmiast zjawią się Józefina i Sofia, które zaczną drżeć o życie Cezarego, ale wśród nich nie będzie obecnej narzeczonej Rawicza, gdyż nikt nie raczy jej o tym poinformować! Wszystko przez to, że matka i była kochanka jej obecnego partnera zmówią się przeciwko niej tuż po ich zaręczynach, gdzie Rawiczowa da jasno do zrozumienia, że nigdy nie dopuści do ślubu Cezarego z Natalią i w 2844 odcinku "Barw szczęścia" nadarzy się ku temu okazja!

Jednak w 2844 odcinku "Barw szczęścia" Natalia w końcu dowie się o wypadku Cezarego, ale dopiero od Klemensa! Oczywiście, Zwoleńska nie będzie zadowolona, że dowiaduje się wszystkiego po fakcie, choć akurat to, że tą wiedzę ma prawnik wcale jej nie zdziwi. W końcu już jakiś czas temu Rawiczowa oficjalnie przyjęła go do rodziny i ogłosiła to w jej obecności, aby jeszcze bardziej jej dopiec, gdyż wówczas dla niej tam miejsca nie znalazła. I nie inaczej będzie po wypadku Cezarego w 2844 odcinku "Barw szczęścia", bo gdy zaalarmowana Zwoleńska zjawi się na miejscu, to informacje przekaże jej jedynie Sofia!

- Cezary spadł z konia, złamał rękę, uderzył się w głowę. Był nieprzytomny, jak został znaleziony przez naszego masztalerza. Długo leżał w lesie... Jest już po operacji. Czekamy aż się wybudzi - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

Na szczęście, w 2844 odcinku "Barw szczęścia" Cezary obudzi się ze śpiączki, ale w wyniku wypadku straci pamięć! Rawicz będzie przekonany, że wciąż mieszka w Anglii i to Sofia jest jego narzeczoną, a jego matka i była kochanka absolutnie nie wyprowadzą go z błędu. Tym bardziej, że biznesmen w ogóle nie rozpozna Natalii, w czym zobaczą swoją szansę, gdyż obie zdadzą sobie sprawę, że w tym przypadku mają nad Zwoleńską przewagę! Szczególnie, że w 2845 odcinku "Barw szczęścia" lekarz nie będzie w stanie stwierdzić, czy i kiedy Cezary odzyska pamięć, dzięki czemu Rawiczowa i Sofia będą triumfować!

- Nie uważa pani za nikogo bliskiego - powie Natalii.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze