Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2804: Matka Cezarego ośmieszy Natalię na przyjęciu u Rawiczów i zrobi z Klemensa członka rodziny - ZDJĘCIA

2023-04-07 22:30

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Józefina (Elżbieta Jarosik) wyprawi przyjęcie z okazji ocalenia stadniny, na które Cezary (Maciej Opaliński) zaprosi Natalię (Maria Dejmek). Oczywiście, Rawiczowa nie będzie z tego zadowolona, ale wykorzysta ten fakt, aby kolejny raz dopiec Zwoleńskiej i pokazać jej swoją niechęć. W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Józefina wzniesie toast za Sofię, którą uczyni swoją wspólniczką i Cezarego, a następnie ogłosi, że do rodziny wstąpił również Klemens (Sebastian Perdek)! Nawet Rawicz będzie zszokowany ruchami matki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia, odcinek 2804 - wtorek 25.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowie będą celebrować ocalenie stadniny, które przed bankructwem uchroni wspólny wyjazd Sofii i Cezarego do Anglii, gdzie dawni kochankowie pozyskają nowych sponsorów. Co więcej, Józefina będzie miała jeszcze jeden powód do świętowania, gdyż Klemens wygra jej sprawę w sądzie, dzięki czemu właściciel, który kupił od niej konia, będzie musiał zapłacić jej drugą transzę za zwierzę. Rawiczowa postanowi odwdzięczyć się synowi i niedoszłej synowi, a także prawnikowi i na ich cześć wyprawi w stadninie uroczyste przyjęcie, na które w 2804 odcinku "Barw szczęścia" Cezary zaprosi również Natalię, z czego Józefina już nie będzie zadowolona!

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Natalii również nie będzie uśmiechało się, aby świętować wspólnie z Józefiną, a tym bardziej z Sofią, która na wspólnym wyjeździe będzie próbowała odbić jej Cezarego, ale ostatecznie ze względu na ukochanego zgodzi się mu towarzyszyć.

- Mama urządza przyjęcie, żeby uczcić nasz sukces w Anglii. Nie wyobrażam sobie, że będę świętował bez swojej dziewczyny - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

Chwilę później w 2804 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zjawi się na przyjęciu u Rawiczów, gdzie dozna pierwszego szoku, gdyż wśród zaproszonych gości dostrzeże Klemensa! Prawnik od razu podejdzie do swojej przyjaciółki i pochwali się jej, że nie tylko ona umie się wkupić w łaski Rawiczów, ale Zwoleńska otwarcie przyzna, że matka Cezarego jej nie znosi, a on weźmie stronę swojej klientki!

- Widzę, że wszedłeś prawie do rodziny... Gratuluję. Mnie Rawiczowa nie znosi - stwierdzi Natalia.

- Wcale się jej nie dziwię. Ukradłaś jej syna - wstawi się za nią.

Wtedy w 2804 odcinku "Barw szczęścia" głos zabierze już Józefina. Matka Cezarego wzniesie oficjalny toast za syna i swoją niedoszłą synową, a także za prawnika, którego przyjmie do rodzinnej firmy, czym jeszcze bardziej zszokuje Natalię. Jednak najgorsze dopiero będzie przed Zwoleńską, gdyż Rawiczowa na tym się nie zatrzyma i ogłosi, że pragnie uczynić Sofię swoją wspólniczką, ostatecznie jej dopiekając!

- Otoczy naszą stadninę opieką prawną - wyjaśni Józefina, po czym doda z uśmiechem - Jest jeszcze coś... Chciałabym, aby Sofia została współudziałowcem w naszej stadninie. Jej wsparcie, o czym jestem przekonana, zapewni nam świetlaną przyszłość...

Decyzja Józefiny w 2804 odcinku "Barw szczęścia" zaskoczy nie tylko Natalię, ale również Cezarego, który nie będzie nic wiedział o planach matki. Rawicz wytknie matce, że podejmuje zdanie w sprawach rodzinnej firmy bez konsultacji tego z nim, ale Józefina nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. Z jednej strony uzna, że był to oczywisty krok zarówno dla stadniny, jak i odbudowaniu relacji Sofii i Cezarego, zaś z drugiej sama zaatakuje syna, że wolał zajmować się innymi sprawami, wskazując oczywiście na Natalię!

- To był oczywisty ruch dla dobra stadniny - wytłumaczy synowi, po czym doda jeszcze, wyrzucając mu - Byłeś zajęty... innymi sprawami...

Barwy szczęścia, odcinek 2765: Klemens wyzna Natalii miłość. Kocha ją od lat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze