Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2797: Sofia ocali Rawiczów przed bankructwem! Tak zdobędzie Cezarego wyłącznie dla siebie - ZDJĘCIA

2023-03-24 20:56

W 2797 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowie staną przed widmem bankructwa! Co prawda, Klemens (Sebastian Perdek) wygra sprawę Józefiny (Elżbieta Jarosik) w sądzie, ale to i tak nie poprawi dramatycznej sytuacji finansowej stadniny, o której dowie się w końcu Cezary (Maciej Opaliński). W 2797 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zdecyduje się sprzedać swój apartament, ale to wciąż będzie za mało! Wtedy swoją pomoc w znalezieniu inwestorów z Anglii zaoferuje Sofia (Valeri Guliaieva). Oczywiście Cezary przystanie na propozycję byłej narzeczonej i wspólnie z nią wyjdzie za granicę, co nie spodoba się Natalii (Maria Dejmek). Tym bardziej, że szybko wyjdą na jaw jej prawdziwe intencje! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2797 - czwartek, 13.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2797 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczom zacznie grozić bankructwo, a przyszłość stadniny stanie pod dużym znakiem zapytania! Na szczęście, Klemensowi uda się wygrać w sądzie sprawę Józefiny, którą pewien kupiec oskarżył, że sprzedała mu konia z problemami zdrowotnymi. Oczywiście, prawnikowi uda się dowieść, że uszczerbek na zdrowiu pojawił się już w trakcie pobytu u nowego właściciela, dzięki czemu mężczyzna będzie musiał zapłacić Rawiczowej drugą ratę za zwierzę, ale to i tak nie rozwiąże problemów Józefiny. W 2796 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja w stadninie będzie tak dramatyczna, że Rawiczowa w końcu przyzna się synowi, że niebawem mogą ją stracić, do czego Cezary postanowi nie dopuścić!

W 2797 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz spotka się z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i poprosi ją o pomoc w sprzedaży apartamentu, który wcześniej Zwoleńska załatwiła mu po bardzo korzystnej cenie. Matka Natalii będzie zaskoczona ruchem Cezarego, jednak Rawicz w świetle poważnych kłopotów finansowych stadniny nie będzie miał innego wyboru. Tyle, że pieniądze ze sprzedaży nieruchomości wciąż nie wystarczą na pokrycie wszystkich kosztów, co ponownie postawi Rawiczów pod ścianą. Wtedy w 2797 odcinku "Barw szczęścia" z pomocą nieoczekiwanie przyjdzie im Sofia, która zaoferuje swoje wsparcie w pozyskaniu inwestorów z Anglii, gdzie przez wiele lat studiowała i ma swoje znajomości.

Oczywiście, Cezary w 2797 odcinku "Barw szczęścia" przyjmie propozycję Sofii z otwartymi ramionami i wspólnie z byłą narzeczoną postanowi wylecieć do Anglii. Rawicz poinformuje o wszystkim Natalię, której niespecjalnie spodoba się pomysł wyjazdu dawnych narzeczonych, ale spróbuje nie dać tego po sobie poznać ani ukochanemu, ani Malwinie (Joanna Gleń). Jednak, gdy w 2798 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw nowe fakty to z trudem będzie jej utrzymać nerwy na wodzy. Wówczas Natalia dowie się, że Sofia i Cezary wcale nie zatrzymali się hotelu tylko u znajomych byłej narzeczonej Rawicza. Tym samym Zwoleńska upewni się, że Sofii nie chodzi jedynie o pomoc Rawiczom, ale również o odzyskanie Cezarego! Z jakim skutkiem? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2765: Klemens wyzna Natalii miłość. Kocha ją od lat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze