Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2843: Dramatyczna bieda zajrzy do Pyrków. Klara wyczyści konto męża. Nie będą mieli ogrzewania

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) odkryje, że Klara (Olga Jankowska) go okradła. Pyrka zobaczy, że ukochana żona wyczyściła wszystkie konta, nie dbając o to, co się stanie z jej rodziną. I jakby tego było mało w rodzinnym domu Pyrków zepsuje się piec. Czy Hubert z Marysią (Nina Szumowska) w 2843 odcinku "Barw szczęścia" zostaną nie tylko bez grosza, ale nawet ogrzewania? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2843 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert odkryje, czego dopuściła się jego żona. Pyrka będzie w szoku, kiedy zobaczy ich wspólne konta wyczyszczone do zera. Przecież Klara opuściła rodzinę, żeby zarabiać "kokosy" w USA, po jej w takim razie pieniądze męża? Zdradzamy, że żona Huberta porzuci pisanie scenariusza i nikt nie będzie mógł jej znaleźć. A ona tymczasem będzie się wspaniale bawiła w nocnych klubach Hollywood, okradając rodzinę!

W ten sposób w 2843 odcinku "Barw szczęścia" do domu Pyrków zajrzy prawdziwa bieda. Hubert zarabia bardzo mało jako dyspozytor w pogotowiu, ale miał odłożone pieniądze na "czarną godzinę". Ale jak ona właśnie nadejdzie - zepsuje się piec - nie będzie miał ani "grosza przy duszy"!

W takiej sytuacji w 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie musiał przyznać się do wielkiej, życiowej porażki. Nie tylko źle wybrał żonę, ale i po jej ucieczce z domu, nie zadbał o to, aby chronić rodzinny majątek. Na szczęście przyjaciele wesprą Pyrką i uda mu się naprawić piec. Jaki numer jeszcze wytnie Klara?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2850: Darek uratuje związek Natalii i Cezarego?! Malwina przechytrzy Józefinę 

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Najnowsze