Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2845: Hubert odkryje co Klara wyrabia w Hollywood za ukradzione mu pieniądze! To już nie będzie jego żona - ZDJĘCIA

2023-09-06 8:44

W 2855 odcinku "Barw szczęścia" do Huberta (Marek Molak) dotrze, że Klara (Olga Jankowska), która porzuciła rodzinę dla kariery w Hollywood, cały czas coś kręci i za jego plecami roztrwoni wspólny majątek! Nie dość, że wyrachowana żona okradnie Huberta, to jeszcze zerwie kontakt z nim i Marysią (Nina Szumowska) i wejdzie w konflikt z wydawnictwem. Wściekłość ogarnie Hubert gdy w 2855 odcinku "Barw szczęścia" dowie się jak Klara zabawia się w USA, cieszy się nowym życiem i wydaje wszystko, co mu ukradła. To nie będzie już jego żona. Sprawdź szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2845 - piątek, 22.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Klara w 2845 odcinku "Barw szczęścia" przejdzie samą siebie i doprowadzi do tego, że Hubert straci do żony resztki cierpliwości i szacunku! Jakby była zupełnie inną osobą, jakby wyjazd do Ameryki, praca w Hollywood nad scenariuszem do powieści erotycznej kompletnie odebrały jej rozum. A może za niedorzecznym zachowaniem Klary będzie się kryło coś więcej? Wpadnie w tarapaty, złe towarzystwo i dlatego przestanie liczyć się nie tylko z mężem, ale także z ludźmi, dla których pracowała?

Zanim to się wyjaśni Hubert w 2844 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że Klara nie tylko zabrała wszystkie pieniądze z ich wspólnego. Wystawił także wydawnictwo, dzięki któremu jej kariera nabrała tempa. Klara ponownie przestanie odbierać telefony od Huberta, Agaty (Natalia Zambrzycka), a nawet córki Marysi. Rodzina zacznie się coraz bardziej o nią martwić. Prezes Piotr Jarecki (Maciej Mikołajczyk) zawiadomi Huberta, że pisarka weszła w konflikt z wydawnictwem. Okaże się, że Klara nie dotrzymała warunków umowy i nie wysłała tekstu do kolejnej powieści. A to dopiero wierzchołek góry problemów z Klarą.

Jak grom z jasnego nieba w 2845 odcinku "Barw szczęścia" spadnie na Huberta wiadomość, że Klara świetnie się bawi za ich wspólne pieniądze, bierze udział w eleganckich imprezach w Hollywood, cieszy się życiem singielki i nie przejmuje tym, że zostawiła męża z niczym. Idealny obraz Klary, która jeszcze przed wyjazdem do USA była kochającą, troskliwą żoną i matką doszczętnie legnie w gruzach.

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany