Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2840: Szokująca reakcja Emilki na ciążę Malwiny! Odkryje sekret matki - ZDJĘCIA

2023-09-15 20:15

W 2838 odcinku "Barw szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) powie Hermanowi (Maciej Raniszewski) o ciąży! Kolski ucieszy się na wieść o własnym potomku, ale ukochana poprosi go, aby wstrzymali się z ogłaszaniem dobrej nowiny, póki nie będą mieć pewności, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Tyle tylko, że w 2840 odcinku "Barw szczęścia" Emilka (Jessica Frankiewicz) odkryje, że matka jest w ciąży i w ten sposób ich sekret wyjdzie na jaw! A reakcja córki Brodzińskiej nie pozostawi złudzeń! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2840 - piątek, 15.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2838 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) jako pierwsza dowie się o ciąży Malwiny, której wieść o powiększeniu rodziny wcale nie ucieszy! Wszystko przez to, że Brodzińska ogromnie będzie bała się nawrotu choroby afektywnej dwubiegunowej, którą będzie mógł spowodować nagły przyrost hormonów, co w efekcie będzie w stanie zniszczyć jej związek z Hermanem. Jak również i sama wieść o ciąży, gdyż mimo iż wcześniej Kolski marzył o powiększeniu rodziny, tak w ostatnim czasie w ogóle nie brał tego pod uwagę. Oczywiście, Zwoleńska zrozumie obawy przybranej siostry, ale mimo wszystko poleci jej powiedzieć Hermanowi prawdę, co w 2838 odcinku "Barw szczęścia" Malwina ostatecznie uczyni! Tyle tylko, że jej przypuszczenia się nie sprawdzą, gdyż Herman ucieszy się na wieść o dziecku w przeciwieństwie do reszty rodziny!

W 2838 odcinku "Barw szczęścia" Malwina poprosi Hermana, aby póki co wstrzymali się z ogłoszeniem dobrej nowiny, na co ukochany oczywiście przystanie. A to dlatego, że Brodzińska będzie chciała mieć pewność, że z dzieckiem jest wszystko w porządku, więc wspólnie z Hermanem wybiorą się na badanie USG. Tyle tylko, że przed nim Malwina będzie chodzić poddenerwowana, co nie ujdzie uwadze Małgorzaty. Tym bardziej, że Brodzińska nie utrzyma nerwów na wodzy i ostro pokłóci się z Emilką, przez co w głowie Zwoleńskiej pojawią się już najgorsze scenariusze o powrocie choroby córki Jerzego (Bronisław Wrocławski). Ale na szczęście, w 2839 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że dziecko jest zdrowe, przez co przyszli rodzice odetchną z ulgą. Wówczas zostanie im już tylko powiedzieć o wszystkim rodzinie, ale oni dowiedzą się tego wcześniej za sprawą Emilki!

W 2840 odcinku "Barw szczęścia" Emilka w końcu odkryje, że Malwina jest w ciąży, a ich rodzina niebawem się powiększy! Wówczas Małgorzata odetchnie z ulgą i uradowana oczywiście zaproponuje wsparcie całej rodziny, co z kolei nie spodoba się córce Brodzińskiej! A to dlatego, że Emilka zda sobie sprawę, że po narodzinach dziecka zejdzie na drugi plan i już nie będzie w centrum zainteresowania. Jednak w 2840 odcinku "Barw szczęścia" Malwina i Herman odbędą z nią poważną rozmowę, po której Emilka zaakceptuje ten stan rzeczy, a na jej twarzy w końcu pojawi się uśmiech!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze