Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Malwina i Herman będą mieli dziecko! Ciąża wywoła u niej objawy choroby psychicznej? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-23 10:44

W 2838 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Malwina (Joanna Gleń) pochwali się Natalii (Maria Dejmek), że jest w ciąży z Hermanem (Maciej Raniszewski), ale wcale nie będzie się z tego cieszyć. I to nie tylko dlatego, że Brodzińska ogromnie będzie się bać reakcji ukochanego, który wcale nie chciał powiększenia rodziny, ale przede wszystkim z uwagi na swoją kondycję psychiczną. W 2838 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Malwina szczerze zacznie się bać nawrotu choroby psychicznej, która będzie mogła wpłynąć już nie tylko na ich związek... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rodzina Malwiny i Hermana powiększy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Ciąża wywoła niepożądane skutki?

W 2838 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Malwina zacznie nerwowo odpowiadać na wszystkie pytania Natalii o Hermana, co od razu zwróci uwagę prawniczki. Wówczas Zwoleńska zacznie się niepokoić, że między nimi stało się coś niedobrego. Szczególnie, że nieco wcześniej zdąży pochwalić się jej swoimi namiętnymi chwilami z Cezarym (Marcel Opaliński) i domyśli się, że przybrana siostra mogła wziąć z niej przykład i coś poszło nie tak. Jednak jak podaje swiatseriali.interia.pl Brodzińska szybko wyprowadzi ją z błędu i da jej jasno do zrozumienia, że układa im się aż za dobrze, czego najlepszym dowodem będzie nieplanowana ciąża!

- Układa nam się nawet bardziej, niż planowałam - przyzna, po czym doda, że spodziewa się dziecka.

W tym momencie w 2838 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Natalia zacznie szczerze gratulować przybranej siostrze, ale ona wcale nie będzie miała powodów do szczęścia! A to dlatego, że wcale nie będzie planowała powiększenia rodziny, gdyż ogromnie będzie się bała, że ciąża może wpłynąć na jej kondycję psychiczną! Przypomnijmy, że Brodzińska od lat walczy z chorobą afektywną dwubiegunową, czyli rodzajem psychozy maniakalno-depresyjnej i choć przyjmuje leki, to w wyniku ciąży wszystko może wrócić...

- Byłam ostrożna cały czas. Nie wiem, kiedy popełniłam błąd... Mam swoje lata, a do tego dwubiegunówka... W ciąży zmienia się poziom hormonów, leki mogą działać inaczej. Już to przerabiałam w ciąży z Emilką - wyżali się Natalii, po czym doda - Boję się, że wszystko się zepsuje...

Wtedy w 2838 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Zwoleńska zapyta Brodzińską jak na wieść o tym, że zostanie ojcem zareagował Herman, ale okaże się, że nijak, gdyż jeszcze o niczym nie będzie wiedział! Malwina przyzna przyszywanej siostrze, że ogromnie boi się mu powiedzieć o ciąży, gdyż obecnie ukochany wcale nie myślał o powiększaniu rodziny! O ile wcześniej chciał mieć dzieci, tak teraz niekoniecznie. Szczególnie, że ma już w pakiecie z nią Emilkę (Jessica Frankiewicz) i Kacpra (Jakub Szlachetka)...

- Jeszcze nie wie - wyzna Malwina.

Oczywiście, Natalia w 2838 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej od razu domyśli się, co czuje Malwina i wcale się nie pomyli. Ale mimo wszystko poradzi jej, aby powiedziała Hermanowi prawdę!

- Masz obawy, że może mu być ciężko... I przez to tobie też - stwierdzi Zwoleńska.

- W pewnych rzeczach będę musiała go wyręczać, ale myślę, że będzie świetnym ojcem - uśmiechnie się Brodzińska.

- Powiedz mu. Będzie ci łatwiej - zasugeruje, po czym doda - Będziecie wspaniałymi rodzicami. I będziecie szczęśliwi. Tak o tym myśl!

Chwilę później w 2838 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Malwina postanowi pójść za radą Natalii i przekaże radosną nowinę Hermanowi. Oczywiście, Kolski ogromnie ucieszy się, że zostanie ojcem i zapewni swoją ukochaną, że wszystko będzie dobrze. Niewidomy masażysta otoczy Brodzińską swoją opieką do tego stopnia, że wspólnie z nią wybierze się na badanie USG, gdzie pierwszy raz usłyszy bicie serca swojego dziecka. A co najważniejsze, okaże się, że maluch jest zdrowy, dzięki czemu i Malwina odetchnie z ulgą. Tyle tylko, że w 2840 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przyjdzie jej jeszcze powiedzieć o wszystkim rodzinie i choć Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zareaguje pozytywnie, tak z Emilką już tak łatwo nie pójdzie!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze