Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2837: Natalia i Cezary wmieszani w chory spisek Józefiny. Wymyśli nowy pakt z Sofią - ZDJĘCIA

2023-09-12 15:33

Natalia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński) nie nacieszą się zbyt długo szczęściem po zaręczynach. W 2837 odcinku "Barw szczęścia" podła Józefina (Elżbieta Jarosik) nie pogodzi się z decyzją syna o budowaniu wspólnej przyszłości ze Zwoleńską. Nawet podarowany pierścionek zaręczynowy nie przekona jej, że Rawicz naprawdę chce być z prawniczką. Józefina w 2837 odcinku "Barw szczęścia" uda się do swojej ulubienicy Sofii (Valeri Guliaieva), by zagrzać ją do walki o "odbicie" Cezarego. Kolejny spisek zniszczy szczęście Natalii?

"Barwy szczęścia" odcinek 2837 - wtorek 12.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Cezary będą cieszyć się zaręczynami. Rawicz podarował ukochanej przy wszystkich bliskich, a ona zgodziła się zostać jego żoną. To z pewnością niezapomniana Wigilia w ich życiu, ale czy wszystko pójdzie zgodzie z planem zakochanych? Już wiadomo, że niestety nie, ponieważ Józefina za nic nie pogodzi się z wyborem syna. Nie lubi Natalii od początku ich relacji i od zawsze faworyzuje Sofię. W 2837 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Rawiczowa osobiście odwiedzi Sofię, by zrobić jej pretensje o to, że nie walczy o Cezarego! 

- Gdybyś przyjęła moje zaproszenie na święta, to Cezary może zostałby w domu i nie robił żadnych głupot - uzna seniorka i wyzna Sofii, że syn oświadczył się Natalii. O dziwo, Sofia przyzna, że to naturalna kolej rzeczy i że sama widzi miłość Cezarego do Natalii. To nie uspokoi wściekłej Józefiny. Każe kobiecie walczyć do końca. 

- Musimy coś z tym zrobić. Ty musisz! - wybuchnie Józefina. 

Józefina i Sofia raz na zawsze zniszczą związek Natalii i Cezarego?

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" Józefina znów nakręci spisek przeciwko Natalii. Sofia nie będzie chętna na pchanie się w ramiona byłego narzeczonego, który obecnie jej nie chce. Będzie miała dość starania się o jego względy i postara się uświadomić Rawiczową, że sprawa wydaje się przegrana, a do ślubu prawniczki i Cezarego jednak dojdzie. 

- Po moim trupie! - wścieknie się Józefina i stanie się jasne, że nie odpuści. I faktycznie, w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dostanie pewną możliwość do dużej manipulacji. Chodzi o okropny wypadek Cezarego na koniu, kiedy to wyląduje w szpitalu i straci pamięć. Właśnie wtedy Józefina i Sofia przystąpią do działania i wmówią Rawiczowi, że to właśnie Sofia jest jego ukochaną. Czy taki plan ma szansę powodzenia? Natalia w końcu zrezygnuje z miłości do Rawicza, zniechęcona działaniami jego matki i byłej narzeczonej? Wszystko okaże się niebawem. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze