Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2836: Zaręczyny Natalii i Cezarego w Wigilię! Tydzień później rozegra się koszmar. Nie będzie szczęśliwego zakończenia - ZDJĘCIA

2023-09-11 20:04

Wigilia w 2836 odcinku "Barw szczęścia" upłynie pod znakiem miłości! Cezary Rawicz (Marcel Opaliński) zrobi Natalii (Maria Dejmek) niespodziankę i oświadczy się podczas świątecznego wieczoru przy rodzinie Zwoleńskiej. I to w jakim stylu! Cezary w stroju świętego Mikołaja w 2836 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi Natalię i jej bliskich, chociaż Wigilię będą mieli spędzić osobno. Lea (Lena Sobota) nie rozpozna w Mikołaju ukochanego mamy, ale Natalia nie będzie miała co do tego wątpliwości. Nieoczekiwanie Rawicz padnie nagle na kolana i poprosi Natalię o rękę! Ale zaręczyny to ostatnia szczęśliwa chwila zakochanych. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2836 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zaręczyny Natalii i Cezarego w 2836 odcinku "Barw szczęścia" będą sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Przede wszystkim dla Zwoleńskiej, która nie będzie się spodziewała wizyty ukochanego w Wigilię. Ze względu na konflikt, który poróżnił ich matki, Józefinę (Elżbieta Jarosik) i Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska), świąteczny wieczór Bożego Narodzenia zdecydują się spędzić osobno. Cezary nie będzie mógł zostawić matki samej w domu, a Natalia będzie otoczona bliskimi: córką, rodzicami, przyrodnią siostrą Malwiną (Joanna Gleń) i jej partnerem, Hermanem (Maciej Raniszewski).

Podczas wigilijnej kolacji w 2836 odcinku "Barw szczęścia" do domu Marczaków zapuka święty Mikołaj, którym oczywiście będzie Cezary. 4-letnia Lea na widok gościa od razu zerwie się z miejsca, czekając na wymarzony prezent. A kiedy Rawicz zdejmie czapkę i brodę padnie nagle na kolana i poprosi Natalię o rękę! - To nie od Mikołaja, ale ode mnie... I nie jest to prezent, ale prośba. Taka zupełnie poważnie. Wyjdziesz za mnie?

Pod koniec Wigilii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" zakochani będą już oficjalnie zaręczeni, ku radości całej rodziny a przynajmniej jej połowy, tej związanej z Natalią. Jak zareaguje Józefina, gdy dowie się, że jej jedyny syn żeni się ze znienawidzoną Zwoleńską? Nie da im swojego błogosławieństwa i przysięgnie, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do ślubu.

Szczęście Natalii i Cezarego w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" szybko się skończy. Tydzień po zaręczynach Rawicz będzie miał groźny wypadek, spadnie z konia, straci pamięć i nie rozpozna Natalii. Przebiegła Józefina wykorzysta tragedię syna, żeby na zawsze rozdzielić go z Natalią!

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Listen on Spreaker.
Najnowsze