Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2843: Straszny wypadek Cezarego po awanturze z matką! Natalia w jednej chwili straci narzeczonego – ZDJĘCIA

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do tragicznego wypadku Cezarego (Marcel Opaliński)! Młody Rawicz pokłóci się z matką Józefiną (Elżbieta Jarosik) o Natalię (Maria Dejmek), po czym wzburzony dosiądzie konia i już nigdy nie wróci! Klacz przybiegnie do stajni sama, a nieprzytomny Rawicz zostanie sam w lesie, w kałuży swojej krwi. Czy Natalia w 2843 odcinku "Barw szczęścia" straci na zawsze ukochanego mężczyznę? Niestety, wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2843 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Cezary przeżyją chwile wielkiego szczęścia. Zakochani z pomocą Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) znajdą w końcu idealne mieszkanie dla siebie i Lei (Lena Sobota). Szczęśliwy Rawicz podzieli się tą nowiną z matką, ale zamiast wsparcia spotka go za to sroga kara. I tak dojhdzie do tragicznego w skutkach wypadku!

Józefina w 2843 odcinku "Barw szczęścia" urządzi synowi wielką awanturę! Rawiczowa jasno postawi sprawę, że Cezary popełnia straszny błąd wiążąc się Natalią, a nie z Sofią. W odpowiedzi młody Rawicz postawi matce ultimatum... 

- Popełniasz błąd - pouczy syna Rawiczowa.

- To ty jesteś w błędzie. Najwyższy czas, żebyś to zrozumiała. Jesteśmy z Natalią zaręczeni i albo zaakceptujesz fakt, że wejdzie do tej rodziny, albo ja z niej wyjdę. Wybieraj! - krzyknie Cezary i wskoczy na konia.

Niedługo potem w 2843 odcinku "Barw szczęścia" klacz wróci do stajni sama. Okaże się, że Cezary spadł z konia, uderzył głową o leżący kamień i stracił przytomność. Jak informuje swiatseriali.interia.pl w lesie odnajdzie Rawicza stajenny i tak ukochany Natalii8 trafi do szpitala.

Lekarze w 2843 odcinku "Barw szczęścia" nie będą mieli dobrych wieści dla Józefiny, Natalii i Sofii. Cezary znajdzie się na granicy życia i śmierci w śpiączce, z którewj może się już nigdy nie obudzić. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2843: Kodur odkryje przerażającą prawdę o Mirku! Syn Damiana posunie się do ostateczności

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze