Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2833: Kajtek to narkoman! Oszuka wszystkich, żeby zdobyć pieniądze na używki

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" poznamy okrutną tajemnicę Kajtka (Jakub Dmochowski). Cieślak nie tylko zostanie w wyniku fatalnych okoliczności bezdomny i bez pracy. To wszystko okaże się jego winą, bo zaczął ćpać! Kajtek w 2833 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał żadnych oporów, aby wyciągnąć od własnej matki Sabiny (Barbara Jonak) pieniądze na narkotyki. Oszuka też przyjaciół, którzy wyciągną do niego pomocną dłoń. Czy Cieślak skończy pod mostem, jako zaćpany narkoman? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2833 - środa, 06.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Kajtek w "Barwach szczęścia" długo był szczęśliwym narzeczonym Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Niestety, podczas wizyty u ojca w Singapurze Cieślak wdał się w romans z egzotyczną pięknością Lily (Mayu Gralińska Sakai). Panna przyleciała za nim do Polski, więc wszystko się wydało. Kajtek długo też nie mógł zdecydować, którą dziewczynę kocha bardziej. I ostatecznie został sam. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej! 

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zastanie byłego narzeczonego w opłakanym stanie pod swoim domem. Kajtek będzie wyglądał na bezdomnego i szybko okaże się, że faktycznie tak jest. Jednak w 2833 odcinku wyjdzie na jaw coś znacznie gorszego - Kajtek uzależni się od narkotyków!

Oliwka w 2833 odcinku "Barw szczęścia" będzie tak niespokojna o los Kajtka, że w końcu zapyta o niego Sabinę. Matka zadzwoni do syna, ale uda przed nią, że wszystko jest w najlepszym porządku. Tak naprawdę Cieślak będzie już bezdomny, bo właściciel wyrzucił go na bruk.

Kajtek w 2833 odcinku "Barw szczęścia" wykorzysta telefon matki i poprosi ją o pieniądze. Cieślak będzie potrzebował kilkuset złotych - jak powie na czynsz - ale w rzeczywistości będzie miał zamiar kupić za to narkotyki! 

Czy kumpelska pomoc Patryka (Konrad Skolimowski) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) uratuje Kajtkowi życie? A może Cieślak wykorzysta tylko kolegów i stoczy się na samo dno?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2843: Kodur odkryje przerażającą prawdę o Mirku! Syn Damiana posunie się do ostateczności 

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Najnowsze