M jak miłość

Barwy szczęścia, odcinek 2828: Oliwka zobaczy bezdomnego Kajtka. Razem z Kępskim nie dowiedzą się o beznadziejnej sytuacji Cieślaka - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-30 20:11

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do żenującego spotkania Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), Kępskiego (Jakub Sokołowski) i bezdomnego Kajtka (Jakub Dmochowski). Cieślak mocno pożałuje, że zdradził Zbrowską i stracił dobre, poukładane życie. Wróci odmieniony i z koszmarnymi kłopotami na barkach. W 2828 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że Oliwka i Tomasz nie bardzo mają pojęcie, jak beznadziejna jest sytuacja Kajtka. Chłopak mocno się zagubi, ale pojawi się nadzieja. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barw szczęścia" odcinek 2828 - środa, 30.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” Oliwkę pochłonie relacja z Kępskim, w którym zauroczyła się niemal od pierwszego wejrzenia. Będą coraz bliżej, a kiedy wybiorą się na wspólny spacer, wpadną na byłego chłopaka Zbrowskiej. Kajtek nie zaprezentuje się najlepiej i nie ukryje, że coś jest mocno nie w porządku. Kępskiego i jego nową partnerkę zaskoczy widok chłopaka w takim stanie. Zauważą, że Cieślak siedzi sam na ławce i marznie. Ma czerwoną twarz od zimna. Mało tego, zacznie kaszleć i to wzbudzi podejrzenia Zbrowskiej. 

- Cześć, wszystko w porządku? - zapyta się wprost dziewczyna ze zmartwioną miną. 

- No tak, ale na pewno nie tak w porządku jak u ciebie - rzuci nieco kąśliwie w 2828 odcinku „Barw szczęścia”. Widać będzie, że Cieślakowi wcale nie podoba się, że była dziewczyna odnalazła szczęście u boku starszego i przystojnego biznesmena. 

- Wiecie co? Ja już pójdę, bo zimno, cześć - rzuci oschle Kajtek i odejdzie. Tomaszowi i Oliwce zrzedną miny. 

Bezdomny Kajtek otrzyma pomoc

W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” wyda się, że Cieślak nie ma łatwo. Właściwie nie ma gdzie mieszkać i co ze sobą zrobić. Do akcji wkroczą Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz). Kajtek zamieszka z nimi, a kiedy o całej sprawie dowie się Sabina (Barbara Jonak), przekona się na własne oczy, że z synem źle się dzieje. Niestety jej przeczucia okażą się słuszne, bo Cieślak narobi sobie problemów. Mało tego, wcale nie zapomniał o miłości do Oliwki, nawet mimo twierdzenia, że jest zupełnie inaczej. Wkrótce w "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że chłopak ma poważne problemy finansowe, a pieniądze od matki wyda na podejrzane substancje! Dziwne zachowanie Kajtka zacznie się tylko pogarszać...

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany