Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2826: Pogrzeb Stefana bez syna Kasi i Łukasza? Nie tylko Ksawcio nie pożegna zmarłego dziadka - ZDJĘCIA

2023-08-28 19:57

Po śmierci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) nowy sezon "Barw szczęścia" zacznie się dla Kasi (Katarzyna Glinka) dramatycznie. Nie dość, że będzie w żałobie po stracie ojca, z którym nie zdążyła się pożegnać, to jeszcze dojdzie do spięcia Sadowskiej z wdową po Stefanie, Walerią (Ewa Ziętek) w sprawie pogrzebu. W 2826 odcinku "Barw szczęścia" Kasia będzie musiała też powiedzieć Ksawciowi (Bartosz Gruchot) o śmierci Stefana. Czeka ją trudna rozmowa z synem, a najgorsze może dopiero nadejść. Ksawery będzie chciał iść na pogrzeb Stefana, ale to Łukasz (Michał Rolnicki) zdecyduje czy polecą razem z synem do Norwegii. Poznaj szczegóły!

Pogrzeb Stefana w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Pogrzeb Stefana Górki w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie przyczyną konfliktu Kasi z Walerią. Córka zmarłego będzie chciała sprowadzić jego ciało do Polski, pochować w rodzinnym grobie obok pierwszej żony Jadwigi (Agnieszka Pilszewska), na co wdowa nie wyrazi zgody. Waleria postanowi bowiem, że zwłoki Stefana spoczną w Norwegii, tak aby miała go blisko siebie.

Gdy na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" Kasia dowie się, co w sprawie pogrzebu postanowiła żona Stefana, natychmiast zadzwoni do Łukasza. - Nie polecimy bez Ksawerego - oznajmi mężowi już po rozmowie z Ksawciem. Mimo ogromnego bólu po stracie ojca Kasia znajdzie w sobie dość siły, żeby powiedzieć synowi prawdę o odejściu dziadka, o tym, że już nigdy więcej go nie zobaczą.

Reakcja Ksawerego na wieść o śmierci Stefana w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach będzie dla Kasi zaskoczeniem. 10-latek przyjmie tę smutną nowiną bardzo dojrzale i spokojnie. Zapewni Kasię, że nigdy dziadka nie zapomni i razem zaczną przywoływać w pamięci najpiękniejsze chwile spędzone ze Stefanem, który zawsze tryskał radością, okazywał bliskimi tyle serca, ciepła i zrozumienia. - A gdzie on jest teraz? W niebie? - pytanie Ksawcia zupełnie zaskoczy Kasię, która z trudem zapanuje nad cisnącymi się do oczy łzami. - Był dobrym człowiekiem. Zasłużył, żeby trafić do nieba - wyszepcze.

- Chciałbym go pożegnać, zanim pójdzie do nieba - Ksawery w 2826 odcinku "Barw szczęścia" postanowi wziąć udział w pogrzebie Stefana, ale jeszcze wtedy ani on, ani Kasia nie będzie wiedzieli, że Waleria postanowiła pochować go w Norwegii, z dala od rodziny.  

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Najnowsze